Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;


Η αλήθεια είναι πως το τελευταίο διάστημα δεν πολυπηγαίνω στα μπουρδέλα λόγω μπλεξίματος με άλλες ωραιότερες καταστάσεις. Κάτι φοιτητριούλες με 130 ευρόπουλα σου κάνουν χίλια περισσότερα πραγματακια από τις εξαθλιωμένες πενηντάρες Αλιόνα και Αντριάννα που τις έχουμε κάνει και θεές...
Τες πα... συνεχίζω.... Συνάντηση γύρω στις 7 το βραδυ με πολύ κόσμο στο μπες βγες και τρόμαξα να βρω δωμάτιο. Αφού σκάω το μπλε εισητήριο μπαίνω στο χειρότερο από τα τρία δωμάτια, στο βάθος αριστερά, που είναι και το πιο μικρό νομίζω... Και το πιο βρώμικο θα συμπλήρωνα...
Καλή πίπα, αλλά πολλές φορές της ξεφεύγει και βάζει δόντι, τόσο που φοβάσαι ώρες ώρες μήπως σου τον κόψει. Της ζήτησα να κάνει πιο χαλαρό , πιο απαλό τσιμπούκι και ευτυχώς το σεβάστηκε. Παρόλα αυτά η βρωμιά του δωματίου και ο τρόπος που κάθησε δεν άφηναν και πολλά περιθώρια να της εξερευνήσω τα μουνόκωλά της, ούτε καν να την χαιδέψω στα μπούτια πράγμα που είναι ιδιαίτερα ερεθιστικό για μένα ( βλέπε νικ νέημ).

Αν δεν της έλεγα να την πηδήξω θα καθόταν εκεί μέχρι να τελέιώσω... Το γαμήσι ήταν φρικτό και όταν προσπάθησα να της ανεβάσω τα πόδια στον ώμο για να γίνει λίγο πιο σέξυ η δουλειά, ψιλοδυσανασχέτησε αλλά εντάξει.... μου έκανε τη χάρη...
Ε χυσα στο στόμα της ύστερα από πολλή ώρα κι αναγκάστηκα να βάλω τη φαντασία σε λειτουργία.
Τραγικό λάθος να πηγαίνεις στα μπουρδέλα του εικοσάρικου όταν πριν δύο μόλις μέρες έχεις πάρει έναν κορίτσαρο 22 ετών και της έχεις σκίσει τα βάρδουλα επί τρεις ώρες με 130 ευρά, και πληρωμένα τα πάντα μέσα. Αμοιβή, ξενοδοχείο, μπυρίτσα και κουβεντούλα πιο πριν.

Α και κάτι ακόμα.... Ποιος λέει πως γλύφει κώλο; ίσα ίσα την αρχιδοακουμπίστρα γλύφει κι αυτή με το ζόρι......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
ποδολάγνος
Μέλος
Εγγραφή:
26 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
41
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2012
Γλειφει και παραγλειφει κωλο τυπε....και οχι μονο κωλο...τα παντα γλειφει.... ;)
26 Απριλίου, 2012
δεν μας κανεις το κονε με τις φοιτητριουλες λεω γω...
26 Απριλίου, 2012
στείλε κανα πμ για τις φοιτήτριες
27 Απριλίου, 2012
κ εμενα στειλε πμ για φοιτητριες Μεγάλο χαμόγελο
27 Απριλίου, 2012
θέλω και εγώ πλεροφορίες! Χαμόγελο
27 Απριλίου, 2012
Παρακαλώ ένα PM για φοιτήτριες και από εδώ
27 Απριλίου, 2012
κ εμενα στειλε πμ για φοιτητριεςΜεγάλο χαμόγελο
17 Μαΐου, 2012
pm.για.τις.φοιτήτριες.μανΜεγάλο χαμόγελο
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8