Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Άννα έχουν γραφτεί πολλά και έχουν συζητηθεί περισσότερα. Η αμαρτία μου ήταν ότι μέχρι τώρα δεν μπορούσα να σχηματίσω γνώμη για κάτι περισσότερο από το σαλονάρισμα της.
Τρίτη απόγευμα λοιπόν, ξεκίνησα για μια απλή τσάρκα χωρίς να έχω σκοπό την κατάθεση. Μπαίνοντας στο Κολωνού 30 και αντικρίζοντας την Άννα σκέφτηκα ότι ήταν η ευκαιρία να δοκιμάσω και εγώ τον ζωντανό θρύλο του μεταξιού, δεν χρειάστηκε δεύτερη σκέψη. Το δεκάρικο πληρώθηκε άμεσα και βρέθηκα σε ένα ωραίο και καθαρό δωμάτιο γυμνός να χαζεύω την τσόντα με της καλόγριες που έπαιζε στην οθόνη.
Η αναμονή δεν κράτησε πολύ, η πόρτα άνοιξε και η Άννα ήρθε κουνιστή-λυγιστή. Αφού είπαμε της πασχαλινές ευχές με καβαλάει και με πλακώνει στα γλωσσόφιλα . (Είχα διαβάσει για αυτό άλλα δεν την περίμενα τόσο παθιάρα) Στην συνέχεια αρχίζει να με γλύφει από το λαιμό μέχρι τα αρχίδια, εκεί έδειξε πως κατέχει την τεράστια τέχνη του γλειψίματος και αφού μου τα μούσκεψε για τα καλά πέρασε καπότα με κίνηση Ninja χωρίς καν να ακουμπήσει το λάστιχο με τα χέρια της. (Εδώ οφείλω να ευχαριστήσω τους συναγωνιστές που οι κριτικές τους με προέτρεψαν να δοκιμάσω την Άννα) Πραγματικά έκανε ένα φοβερό τσιμπούκι, έψαχνα να δω αν όντος φοράω καπότα...
Όση ώρα τσιμπούκωνε αλύπητα είχα βάλει λίγο δάχτυλο στο μουνί της και οι χημικές ενώσεις του εγκεφάλου μου έσκασαν μια καυλομαστούρα επικών διαστάσεων! Την ξάπλωσα ανάσκελα και της έπαιζα δάχτυλο ενώ εκείνη μου έγλυφε την γλώσσα. Είναι πολύ τσόντα η γυναικά! Είναι συνειδητοποιημένη πουτάνα 100%. Το μουνί της με φώναζε να το δοκιμάσω, άρχισα να φιλάω περιμετρικά και δεν άργησα να το πλακώσω στο γλύψιμο.
Πολλές οι καύλες άλλα και η κούραση της ημέρας και όπως ήμουν ξαπλωμένος πριν όσο να ναι βόλευε καλύτερα, έτσι της ζήτησα πάλι τσιμπούκι, και φυσικά όχι μόνο δεν το αρνήθηκε αλλά έδειξε περισσότερο ζήλο με βαθύτερο ρούφηγμα, ξάπλωσα ξανά έχοντας την κωλαρά της στον αριστερό μου ώμο. Φόρα παρτίδα η μουνάρα της μου φάνταζε σαν ζαχαρωτό... Την έβαλα σε στάση 69 και άρχισα να γλύφω το μουνί της πάνω από το άσπρο σατέν εσώρουχο και θαύμαζα την σούφρα της με το κορδόνι του στρινγκ ανάμεσα της. Συνεχίσαμε αρκετή ώρα έτσι μέχρι που ένιωσα την στάθμη να ανεβαίνει επικίνδυνα και της ζήτησα να κάτσει πάνω του. Έκατσε σιγά-σιγά και ξεκίνησε τα κουνήματα τοποθετώντας τα χέρια μου στον κώλο της και την γλώσσα της στο φάρυγγα μου...
Λίγο πριν χύσω την σήκωσα και της είπα να μου γλύψει τα αρχίδια ξανά. Το τέλος ήρθε μετά από λίγο με την Άννα να μου βαράει μαλακία και να μου ρουφάει τα παπάρια.
Με ευχαρίστησε αφού μιλήσαμε για λίγο, και πριν βγει από το δωμάτιο μου έριξε ένα ακόμα μικρο γλωσσόφιλο.
Δεν υπάρχει κάτι άλλο να σχολιάσω, το καλύτερο vfm στο μετάξι. Καυλώνω ακόμα δυο μέρες μετά... Άξια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2012
ειναι καυλα η γομενα καποια στιγμη οταν την ειχα παρει μου λεει οταν τελειωσαμε εισαι πολυ καυλιαρης εσυ..κι εσυ μωρο μου εισαι πολυ καυλιαρα της λεω..οχι μου λεει, εγω ειμαι πουτανα με διπλωμα και φευγει χαμογελοντας....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1