Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 163 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στο εν λογο δελο σημερα στησ 10και μισι περιπου το βραδακυ.μπαινο μεσα ευγενικι πολυ η υπηρεσιαΜεγάλο χαμόγελο μου συστηνη την αννουλα απο τσεχια...κοντουλα μικρο στηθοσ χαμογελαστη πεταχτο ωραιο κολαρακιΓλώσσα.δινο το 20αρκι και μπαινο μεσα...περιμενα περιπου 2 λεπτακια και η αννουλα ηρθε...ευγενικι πολυ συστηθηκαμε ξεκινισε κατι πεταχτα φιλακια στο στηθοσ μου και στην κοιλια μου πολυ πεταχτα ομωσ...Money Mouth[ουτε καν τα ενιωθα,λεω απο μεσα μου αν δεν θεσ κοπελα μου μην τα κανεισ..Θυμόςδεν τησ το ειπα ευθεοσ μην χαλασι ολη η φαση..λεω μπορει να καλυτερευσουν τα πραγματα αργοτερα...Χμμμ;]στο ιδιο σκηνικο ακομα 2 λεπτακια ειδε οτι το μοριο μου οτι δεν..[δεν μου επεξε ουτε λιγο την πουτσα καθοσ εκανε τα πεταχτα φιλακια εδω και εκει ελεοσ δηλαδη..Money Mouth]και ετσι εβαλε την καποτα σε πεσμενο μοριο...Money Mouthλοιπον ξεκιναει πιπα που με εκπληξη μεγαλη με εκανε πυραυλο πολυ καλη χωρισ καθολου χερι,το ρουφαγε ολο μεχρι τερμα στο λαρυγγηΓλώσσα κατι που με ξενεροσε ηταν καθοσ μουκανε πιπα πηγα να την χαιδεψο στα μαλλια και λεει βγαλε το χερι σου για να κανο και εγω....καιμετα δεν μειλισε αλλοΘυμός εβγαλα το χερι μου και την χαιδεβα λιγο στο κολαρακι τησ οπου ειχε μια αγρια υφη...[μαλλον ξυροτητα δερματοσ ξενεροσα και με αυτοMoney Mouth τελοσπαντον]]σε μια φαση την σταματαο το καναμε σε κανονικι σταση οπου σφυροκοπισα πολυ γρηγορα΄, δυνατα την φιλισα λιγο στο λαιμο ανταπεδοσε εγλυψα και λιγο στη8οσ ηταν δεχτικη και σε αυτο αλλα ειδα οτι δεν υπαρχη αλλη προωπτικη για κατι πιο εντονο...ετσι ανεβασα και αλλο ρυθμουσ και εχυσα...μετα μου λεει ολα καλα;;παντα με χαμογελο λεω ναι ολα καλα τι να λεγα;;[οτι αφου το παιζει gfe επρεπε να το κανει και καλα;;οτι τουλαχιστον επρεπε να με αγκαλιαση εστο για λιγα δευτερολεπτα μετα την συνουσια;;αυτα δεν λεγοντε νομιζο αν δεν τα κανει απο μονη τησ χαλαει και ολη η φαση [ειναι προσωπικη μου γνωμη λογο εμπειριασ..]τελοσπαντον ν αμην μακρυγορο σηκοθηκαμε και οι δυο πανο με χερετησε με ενα τυπικο φιλι στι μαγουλο και εφυγε..το μονο που εμεινε ηταν το τσιμουκι τησ,,,.η αναζητηση ενοσ δυνατου gfe συνεχιζετε....Μεγάλο χαμόγελο[ουτοσ η αλλοσ το ταξιδι εχει σημασια και οχι ο προορισμοσ....]αυτα μαγγεσΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2012
Εχω παρατηρησει οτι στις 2 τελευταιες κριτικες για την Αννα απο σενα και τον προηγουμενο συναγωνιστη φαινεται να εχει πεσμενη αποδοση η εν λογω τανα.Τι να πω να αλλαξε τοσο πολυ απ τις 6 του μηνα που την ειχα παρει εγω??Ισως παντως να παιζει καποιο ρολο και η εκαστοτε χημεια μεταξυ πελατη-τανας....
17 Απριλίου, 2012
pisteyv file και συναγωνηστη τσαρκαλακοσ οτι ειναι η χημεια μεταξυ πελατη και τανα σοπωσ ειπεσ και εσυ..παντοσ δεν νομιζο να την ξαναεπισκευτο.....Χμμμ;
T
tzanhs
18 Απριλίου, 2012
καλησπερα συναδελφοι εγω εχω αναφερει την εμπειρια μου με την αννα απο τοτε που δουλευε φυλης 134βπριν περιπου 3-4 χρονια και μου ειχε φερθει απαισια απολυτη ξεπετα και απο τοτε αν και εχουν γαφτει πολυ καλες κριτικες δεν παιρνω το ρισκο τι να πω δεν ξερω αν αξιζει παρα τις θετικες κριτικες το0 θεμα ειναι να πας σε μια κοπελα που ειναι σωστη επαγγελματιας ππιστευω οτι ολα αυτα τα κοριτσακια ειναι τυχαρπαστες παπρουσιες στο χωρο
18 Απριλίου, 2012
Δεν διάβασα την κριτικη γιατι δεν ειναι γραμμενη ακριβως στα Ελληνικά, αλλά σε κατι σαν Ελληνικά που δεν διαβαζονται...

Από τα σχολια στην κριτικη και τον τιτλο καταλαβαινω οτι μιλαει για κακή αποδοση της κοπελας.
Και εγω την ειχα παρει στο φυλης134 πριν 3-4 χρόνια. Τις 2 πρωτες φορες ηταν τελεια με αγαπουλικια, φιλια κτλ.
Τις επομενες 2 φορες που την πηρα με ξεπεταξε μην θελοντας να τιμησει τα λεφτα της, οπότε εκει τελειωσε για μενα η γνωριμία μου μαζι της.
Απο οτι καταλαβαινω λοιπον ειναι με τις μερες της και με τα κεφια της λοιπον.
19 Απριλίου, 2012
Φιλε Ακορεστο η κοπελα το παιζει gfe...αλλα δεν ειναι.....αυτο ειναι πολυ ασχημο...[[οποτε ασ δωσουμε συγχαρητιρια στουσ αλλουσ που την διαβασαν,,,Μεγάλο χαμόγελο]
T
tzanhs
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5