Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 110 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λιγο μετα το απογευμα (20:30) και αφου ημουν καυλωμένος εδω και καιρο να κάνω μια βολτα κατα μεταξι μερια παρκαρα το μοτορι (εξ ου και 10 στο παρκιν) και αρχισα την γυρα.Δεν βρικα κατι φοβερο και αφου και κατι δεν μου κολαγε με την γνωστη Τζουλιανα...-δεν ξερω κατι με χάλασε αλλες φορες γουσταρα σημερα εδειχνε λιγο βαριεμαι δεν γουσταρω τεσπα- Κατελιξα για κακη μου τυχη στο 20β.Το κοριτσι ξανθο μετριου αναστηματος με πλαστικο βυζι αλλα περιεργο σχημα με επεισε να το εξετασω καλυτερα, ποδια ομορφα σε καυλιαρικες γοβαρες.Δινω δεκαρικο και μπαινω στο room.Αράζω και ερχετε το κοριτσι ηταν λιγο τραβατεμε και ας κλαιω τεσπα λεω για να δουμε τι θα γινει στον αγωνα.Περναει λαστιχο και αρχιζει να τρομπαρει σε τερμα ξεφουσκωτο καυλι με χερατη αεροπιπα.Παιζω με τις ποδαρες της και της λεω να βγαλει τα παπουτσια της καθοτι ποδολαγνος...μου λεει οχι...παω να τριψω λιγο το γατι της τραβιετε λες και της το τσιμπισα..εκει επεσε ξενερα και της λεω οκ με το τρομπονι ελα να στον δωσω για να τελειωνουμε.Με λιγα λογια το κοριτσι δεν το τιμα ουτε το 10ρικο χειροτερο και απο κομοδινο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
41
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2012
ΛύπηΤόσο πολλή ξενέρωμα έφαγες, ρε Φίλε μην την πατησω και εγω!!
31 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ασχημη ξενερα...Ιπποτη μακρια....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2