Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από αρκετό καιρό είπα να κατέβω στα Μιλφομάγαζα της Διδύμου. Στο Διδύμου 20 ήταν μια πολύ εντυπωσιακή κοπέλα η οποία είναι pro-milf περίπου 30 ετών με θεϊκό κορμί και διαπεραστικά μάτια, στα άλλα 2 μαγαζιά ήταν κάποιες μέτριες Μιλφ αλλά στο εν λόγω μαγαζί ήταν η γνωστή Αλιόνα. Δίνω το γνωστό φιλοδώρημα στην κυρία της υποδοχής και περιμένω περίπου 25 λεπτά να έρθει στο δωμάτιο το κορίτσι. Μόλις εισέρχεται την ενημερώνω ότι παλιότερα είχαμε κάνει διάφορα παιχνίδια και με θυμήθηκε. Αρχίσαμε τις αγκαλιές, τα γλωσσόφιλα και ξαφνικά ενώ τις φίλαγα τις τεράστιες σηκωμένες ρώγες, ξεκινάει να με μου περιποιείται τον πρωκτό μου με την γλώσσα της. Κατόπιν μου φοράει το σκουφάκι και ανεβαίνει από πάνω μου αλλάζοντας τουλάχιστον 3 στάσεις. Με ίππευσε κανονικότατα και για να μην τελειώσω την γυρνάω ανάσκελα και σηκώνοντας την στον αέρα άρχισα να την σφυροκοπάω. Στο τέλος της ζήτησα να με τελειώσει με το θεϊκό στοματικό της. Οταν ήρθε το τέλος μου τον ξεζούμισε σε τέτοιο βαθμό που άρχισαν να τρέμουν τα πόδια μου. Αλιόνα είσαι δασκάλα στον έρωτα, συγχαρητήρια!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
261
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2012
9/10 στην εμφάνιση της Αλιόνας; 1/10 και πολύ της είναι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1