Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σήμερα δεν είχα σκοπό να κατέβω στην πιάτσα,αλλά το φαγητό της ελληνίδας μάνας με οδήγησε εύκολα στον σπεσιαλίστα(επι της Αχαρνών) να απαξιώνω μια πίτσα σπέσιαλ(πρόεδρε και ν.σμυρνη ζήλεψα από εσάςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο).Ένιωθα πραγματικά πολύ βαρύς και σίγουρα το προσεχές 3ωρο δεν θα μπορούσα να γαμήσωMoney MouthMoney Mouth,αλλά οι κάβλες δεν λέγαν να υποχωρήσουν.Αυτό σήμαινε απαραίτητη επίσκεψη στα εξωτερικά ιατρεία της οδού Διδύμου.Την Αλιόνα την έχω τιμήσει κάπου 6-7 φορές και μέσα στο δωμάτιο πλέον έχουμε και καβλάντισμα.Η αναμονή αυτή την φορά ξεπέρασε κάθε όριο,μιας και τα δωμάτια ήταν όλα γεμάτα και περίμενε κι ένας ακόμη πιρφόρος στο σαλόνιΘυμόςΘυμός.Τέλος πάντων αφού ξεπέρασα αυτό το στάδιο,μπήκε μέσα ορεξάτη η μιλφάρα μου.Φιλάκια,αγκαλίτσες και χαδάκια και μετά ήρθε επιτέλους η ώρα να απολαύσω το φανταστικό γλύψιμό της,από τον λαιμό μέχρι τις πατούσες μουΓλώσσαΓλώσσα.Την σταμάτησα για να γλύψω τα βυζιά της και να λιώσω στο στόμα μου τις σκληρές ρώγες της.Ανέλαβε δράση εκείνη με έντονο γλύψιμο στις μπάλες και στη κωλοχαράδρα μου.Άξαφνα τον εξαφάνισε στο στόμα της.Το τρομπόνι της όπως πάντα υγρό,βαθύ,λαρυγγωτό με μικρές διακοπές για να περιποιηθεί και πάλι μπάλες και κώλο(απίστευτο γλυφοκώλι).Σέ κάποια φάση ένιωθα τα σάλια της να στάζουν από τα μπούτια μου και κάπου εκεί παρέδωσα όλο τα υγρά μουΣπασίκλαςΣπασίκλας.Περίμενα πως η επόμενη κίνησή της θα ήταν να τα φτύσει στο μωρομάντηλο(όπως συνηθίζει κάθε φορά),αλλά εκείνη απλά πήρε το μωρομάντηλο για να σκουπίσει τα χείλη της.Φτιάχτηκα πολύ εκείνη την στιγμή γιατί ήταν η πρώτη φορά που το κάνει σε μέναMoney MouthMoney Mouth.Άλλη μια ρομαντική κατάθεση είχε ολοκληρωθεί.

Υ.Γ 1:Το δωμάτιο πριν μπω είχε μια ελαφρά δόση ποδαρίλας,αλλά μπροστά στο μετάξι αυτά παραβλέπονται πλέον
Υ.Γ 2:Ελπίζω η τσατσά να άλλαξε σεντόνι μετά από μένα γιατί είχα αφήσει μια τεράστια υγρή στάμπα ακριβώς στην μέση του κρεβατιού

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
126
Likes:
7.730
Πόντοι:
7.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2012
χύστη δεν κρατήθηκες και τίμησες πάλι την Αλιόνα Κουλ
05 Μαρτίου, 2012
Καλη χωνεψη μιας και ηταν βαρια η πιτσα Μεγάλο χαμόγελο.
05 Μαρτίου, 2012
Χμμμ;Φιλε,kvstaki!μηπως,τα παραλες λιγο??? Τα χυσια,σου,τα πινουνε! Σου καθονται,και της Γ....ςαπο,τον Κ...ο! λιγο,το παιζης,η μου φενεται?Θυμός
05 Μαρτίου, 2012
ιππότης 69 ο συναγωνιστής δεν έγραψε ότι την πήρε από κώλο που το είδεςΧμμμ;

αν δεν το γνωρίζεις η Αλιόνα σε τακτικούς της πελάτες προσφέρει κάποια έξτρα όπως είναι η κατάποση των υγρών....Κουλ

όταν την τίμησα εγώ δεν τα κατάπιε αλλά τα έφτυσε στην χαρτοπετσέτα που είχε μαζί της(ήταν η 1η φορά που την δοκίμασαΜεγάλο χαμόγελο)
05 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

διάβασες για κώλο έσυ και καύλωσες.....με τα τρανσφόρμερ που γαμάς.....την λές σε ένα τύπο που δεν έγραψε αυτό που λές ,ξαναδιάβασε την κριτική...μόνο για γλυφοκώλι λέει....
05 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΧαμόγελοΦιλε,n.smirni76!Δεν αναφερωμαι,στην Αλιονα! την οποιαν ,ξερω,τη κανει! αναφερωμαι,σε αλλην,Κριτικι,και{τρανσφορμερ]που λες,και εσυ!Ο Kostakis,ξερει!!!Θυμός
06 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε ιππότη,μ'έχεις μπερδέψει λίγοMoney MouthΕμμμμ.Ότι έγραψα για την Αλιόνα ισχύει,χωρίς καμία υπερβολήΧαμόγελοΧαμόγελο.Για το τρανς που λες αν εννοείς την Μαριάννα από Άγκυρας 1,εννοείται ότι την ξεκόλλιασα.Έτσι κι αλλιώς τρανς είναι,το πιο φυσικό είναι να δίνει τον κώλο τηςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7