Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα στις 13.50 , πήγα σε αυτό το μαγαζί για να πετύχω είτε την Βαλέρια είτε την τρελοκοτσιδού την Μαρία ,στο μαγαζί πήγα πρώτη φορά στις 12.50 αλλά επειδή περίμεναν άλλοι πέντε για να περάσουν έκανα βόλτα και ξαναγύρισα , η Βαλέρια(δούλευε ποιο παλιά στο Ακγύρας) είναι ξανθιά κοντά στο 1.67 , κανονικό σώμα με 2,5 αφράτα πεσμένα βυζιά(τα έχει πάρει απο την γιαγιά της μου είπε όλο καμάρι)και μικρό κώλο , στο πρόσωπο μοιάζει με την ηθοποιό την Χίλαρι Σουάνγκ , φοράει πάντα ωραία σέτ εσωρούχων και συνήθως ψηλές κάλτσες ,αφού μου είπε ότι είμαι ο πρώτος που ήμουν ξυρισμένος (και πάνω και κάτω Χαμόγελο ,πάντα πάω ξυρισμένος και μπανιαρισμένος στα μπουρδέλα , είναι κάτι που το εκτιμούν οι περισσότερες ,ξάπλωσε απο πάνω μου και άρχισε να με φιλάει με πάθος και μανία , π΄ρωτα στο στόμα μέτα στον λαιμό και στο στήθος και κατέβηκε κάτω όπου άρχισε να γλύφει τα αρχίδια μου με μεγάλη μαεστρία και
χωρίς να με πονάει όπως κάνουν άλλες τουλάχιστον ένα 5λέπτο , μετα με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε το μαντηλάκι της με καθάρισε σχολαστικά και άρχισε να με γλύφει με γρήγορο ρυθμό χωρίς χέρι και αρκετά βαθιά πάλι για κανα 5λέπτο ,την σταμάτησα για να μην τελειώσω την ξάπλωσα ανάσκελα της αφαίρεσα το στίνγκ της και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της που είναι ευωδιαστό(έχει λίγες τριχίτσες έτσι μια τουφίτσα στο πάνω μέρος)όπου μου έσπρωχνε το κέφαλί μου στο μουνί της , υγράνθηκε κιόλας , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση αυτή απο πάνω όπου είχε γύρει το κορμί της πάνω μου για να μπορεί να με φιλάει , την σήκωσα και συνεχίσαμε στα όρθια για λίγο και μέτα την τοποθέτησα στην πολυθρόνα όπου με έμενα γονατιστό στο πάτωμα και έχοντας σηκώσει τα πόδια της πάνω από τους ώμους μου άρχισα να την γαμάω πολύ δυνατά και γρήγορα κάτι που της άρεσε , αλλαγή στάσης με έμενα καθιστό στην πολυθρόνα και αυτή απο πάνω μου σε "πολυθρονάτο"Μεγάλο χαμόγελο μιας που δεν είχαμε καρέκλα για να κάνουμε καρεκλάτο ....την σήκωσα έβγαλα το προφυλακτικό και αυτή γονατιστή πήρε τον πούτσο μου στο σόμα της όπου και τελείωσα , με έγλειψε μέχρι να με στραγγίξει τελείως , είναι μία πολύ καλή επιλογή έχει μεγάλη διάθεση και συμμετοχή, το κυριότερο δεν βιάζεται καθόλου , στο δωμάτιο έκατσα 22 λεπτά χωρίς υπερβολές χωρίς να χτυπήσει η πόρτα , παιδιά πρέπει να την δοκιμάσετε πάντα κατα την άποψη μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.223
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2012
Θελα να τη δοκιμασω και γω αυτη....
τρελαθηκα οταν διαβασα για τριχα στο μουνι....αυτο ειναι το φετιχ μου εμενα, ειμαι ανωμαλαρα χαχααχαχα Κουλ
C
COBRA1986
29 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι στο μουνι , στο πάνω μέρος....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2