Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αποφάσισα να γράψω για τη Σούζι γιατί πέρασα πολύ καλά και έφυγα αναζωογονημένος.
Την δεύτερη φορά λοιπόν που μπήκα στο σαλόνι το μόνο δίλημμα που είχα ήταν αν θα ήταν η μελαχρινή-μοντέλο ή η ξανθιά-μοντέλο. Τελικά επικράτησε η Σούζι (ξανθιά) με καταπληκτικό σώμα, βελούδινο δέρμα και εκπληκτικές βυζάρες (με μια μικρή προσθήκη ...) και πολλά υποσχόμενο βλέμμα.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες καθώς αυτά έχουν να κάνουν με τη χημεία της στιγμής αλλά θα πω αντικειμενικά ότι είναι πολύ καλή στο social time και αν την αφήσεις σου δείχνει διακριτικά μέχρι που μπορεί να πάει... και αποδέχτηκε που ήθελα να πάω εγώ χωρίς κανένα πρόβλημα.
Θα την προτιμήσω ξανά σίγουρα ... αφού πρώτα δοκιμάσω και το μελαχρινό πολλά υποσχόμενο αστέρι του σπιτιού.
Πρέπει να πώ ότι είναι από τα καλύτερα της περιοχής: Ξύλινο πάτωμα στο δωμάτιο, καθαρο, ζεστό, υγρό σαπουνάκι, υγρά μαντιλακια, χαρτί κουζίνας (και όχι ρολό τουαλέτας).
Η τσα2 ευγενικότατη ΚΑΙ την δεύτερη φορά που στρώθηκα στο σαλόνι...

Αυτά. Ελπίζω να βοήθησα.

Η βαθμολογία είναι η ανώτερη που μου επιτρέπεται και θα ήθελα να βάλω 9 στην καθαριότητα και στην συμπεριφορά καθώς και στην σχέση απόδοσης/τιμής

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Σούζι
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2012
Γεια σου σουζηηηηηηηη. Συγνωμη αλλα εισαι μεγαλη φωλα, δεν νομιζω να πιστεψει κανεις τον κλωνο σου.
11 Φεβρουαρίου, 2012
κι'ομως ρε τυπε,εγω ειχα περασει πολυ καλα με το αλογο...και γλυψιμο,και πιπες και τρελο σφυροκοπημα με θεα τη κολαρα της,τι να λεμε τωρα...ασε που πριν αρχισουμε μου εκανε ενα σουπερ πλυσιμο στο νιπτηρα και μου'χε γινει καγκελο ηδη
13 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχαχα κορυφαιο σχολιο Κουλ
C
COBRA1986
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3