Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
23.30 ξυπναω,σιγη κ μιζερια στο κωλοσπιτο,ντυνομε-φευγω-επιβιβαση στο μετρο σταση μεταξουργειο,ειχα ακομα 15 απο τα 35 ευρο που κερδισα στο ποκερ.με το που ανεβενω τα σκαλια του μετρο μυριζω μεταξουργειο κ νιωθω οπως o shin kazama sto area88 που ηταν ψυχαναγκαστικα εθισμενος στον πολεμο οταν επεστρεψε στην βαση Χαμόγελοτα ναρκωτικα καποιοι καταφεραν κ τα εκοψαν τα μπουρδελα κανενας ο εθισμος ειναι εγγεφαλικος.μπαινω στο μπουρδελο διπλα μου ηταν μια παρεα με 5 κωλοπαιδα που νομιζουν οτι η μπουρδελοτσαρκα ειναι φαση απο αμερικανικη κολλεγιακη ταινια κ μου σπανε τ'αρχιδια η μαλακια ειναι οτι ποτε δεν γαμανε κ πιανουν κ ολες τις θεσεις μακαρι να τα γαμισουν καποτε τιποτα βλαχοι οπως τον αραπη sto pulp fiction.βγαινει η πουτανα μια mature ρωσσιδα που πλησιαζε τα 50 ξανθια γεματουλα γερασμενα αφρατοκρεμασμενη με ενα ταττοο πεταλουδα στο αριστερο χερι ισχυρηστικε οτι εχει ορεξη σημερα ηταν αυτο που ηθελα μετα την πρωινη επισκεψη στην διδυμου,αρκετα σαπια.μπηκε στο δωματο λεγοντας "ηρτε η μαμα μωρο μου" πρεσαρα λιγα αιμα προς τα κατω.η γραια καταφερε κ με καυλωσε ακουμποντας αισθησιακα το πιστολινο μου ειχε την καποτα στο στομα κ πριν αρχισει ενα αρκετα καλο τσιμπουκι ειπε "τες τωρα να σε ρουφηξει η κομπρα κωρις ντηλητηριο????!!!!" μου εγλυψε περιτεχνα κ τα αρχιδια.την γαμισα απο μπροστα το μουνι ηταν απατο απυθμενο λες κ ειχε δουλεψει σε αφρικανικο μπουρδελο με πασχοντες απο ελεφαντιαση ειχε ομως ωραια γερασμενα καυλιαρικα ματια κ οντως εκανε καλη δουλεια τυλιξε τα ποδια της γυρω μου χαιδευοντα τα δικα, καταφερα κ εχυσα.value bet αλλα τωρα μυριζω οπως οι ρωσσοποντιες στους παγκους στην λαικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
grindcorefucker
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
618
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2012
Το πρώτο έπος του 2012! Μεγάλο χαμόγελο
Π
Πύρκαυλος
13 Ιανουαρίου, 2012
Τιτανοπορνοτεράστος !!!
13 Αυγούστου, 2012
Ωραίος!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3