Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από ένα κουράστικο εργάσιμο στην F-462 και υπό αντίξοες καιρικές συνθήκες σύραμε τα κουρασμένα-ταλαιπωρημένα κορμιά μας άλλο ένα βροχερό μεσημέρι στους πορνοδρόμους αυτής της πόλης.Συνοδός μου ο ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ,βρεγμένοι ως το κόκκαλο και οι δύο να συνεχίζουμε να βαδίζουμε τα μυστικά μονοπάτια της ηδονήςΓλώσσαΓλώσσα.Η πρωινή βάρδια έφθανε στο τέλος της κι εμείς είχαμε ένα και μοναδικό στόχο,να παρτουζώσουμε μια πρόστυχη,παρτόλα,ξεκολλιάρα πόρνηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Η ιδέα μου να ξεσκίσουμε την Μπάρμπορα βρήκε θετικό τον συναγωνιστή μου και μέσα σε λίγα λεπτά βρεθήκαμε κι οι 2 γυμνοί μέσα στο όμορφο δωματιάκι να κοιτάζουμε την τσόντα και να περιμένουμε το τεμάχιο.Δεν άργησε να μπει μ'ένα τσιγάρο στο στόμα,το οποίο σύντομα αποχωρήστηκε μιας και προτίμησε την γεύση της ψωλής μου.Ο συνάδελφος περιποιήθηκε τις βυζάρες της και την κωλάρα της,αρχικά με φιλιά και μετά με δακτύλιασμα.Έπειτα μας πίπωσε εναλλάξ,ξάπλωσε στο κρεβάτι κι εγώ μπήκα στη μουνάρα της με ρυθμικές παλιδρομικές κινήσεις.Ο Μαύρος Θάνατος συνέχισε να δέχεται το στοματικό της ώσπου γύρισε σε πισοκωλλητό κι εγώ με αιφνιδιαστική λόμπα παραβίασα την πίσω πόρτα τηςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Δεν πρόβαλε καμία αντίσταση(αυτό της έλειπε) κι εγώ γεύτηκε ένα ωραίο κουλούρι.Η σκάτζα δεν άγησε να γίνει (μιας και είχα κουραστεί αρκετά) μ'εμένα να περνάω σε θέση για πίπα και τον συνοδοιπόρο να αναλαμβάνει θέση μάχης,γαμώντας την δυνατά μπρος και πίσω,χτυπώντας την κωλάρα της και δαγκώνοντας τις βυζάρες τηςΚουλΚουλ.Το τέλος ήρθε με σχεδόν ταυτόχρονο τελείωμα πάνω στα βυζιά.Σκουπίστηκε μας χαιρέτησε και αποχώρησε(προσωρινά) για να φέρει 2 μπακλαβάδες Θεσσαλονίκης και να μας ευχαριστήσει για άλλη μια φορά.Αυτή ήταν η πρώτη παρτούζα που επιχείρησαν Ο ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ κι εγώ με ευχάριστες αναμνήσεις και για τους δυο μας.Ο αγώνας στους κρύους,λασπωμένους,κατουρημένους,αφιλόξενους πορνοδρόμους του κέντρου συνεχίζεται

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
126
Likes:
7.732
Πόντοι:
7.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2012
Κάποτε την είχα πάρει και εγω...
Οπως βλέπω την τσιγαρίλα και την τρέλα..δεν τα απέβαλλε...
16 Ιανουαρίου, 2012
την εχω παρει απειρες φορες ειδικα οταν δουλευε φυλης σαν να πηδας την γκομενα σου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2