Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα αποφασισα να παω καπου στα σιγουρα.Επελεξα την Αντριαννα.Εχω παει πανω απο δεκα φορες.Η εμφανιση πλεον δεν μπορει να βαθμολογηθει παραπανω.Πρεπει να πλησιαζει η ακομα και να εχει περασει τα εξηντα.Αλλα αυτα που κανει στο δωματιο σε κανουν να το προσπερασεις.
Ξεκινησε με γλειψιμο σε ολο το σωμα και επικεντρωθηκε σε ενα γλειφοκωλι ανευ προηγουμενου.Στη συνεχεια η θεικη πιπα της Αντριαννας για πανω απο 5 λεπτα με εκανε να θελω να χυσω στη στιγμη.Μετα την εβαλα σε ενα πολυ καλο αναποδο cowgirl και οταν ενοιωσα το τελειωμα να ερχεται εγω ορθιος η Αντριαννα στα γονατα με ανοιχτο στομα να περιμενει να την φουλαρω,οπως και εγινε μεχρι τελευταιας σταγονας.Δεν ξερω ρε παιδια αυτη η γυναικα πρεπει να ΄΄τρεφεται'' με σπερμα.
Εννοειται πως η βαθμολογια για την συμμετοχη και για την σχεση αποδοσης-τιμης ειναι 10 αλλα δεν μου επιτρεπει το συστημα...Αν καποιου του αρεσουν τα πιπινια να μην το προσπαθησει καν.Τα λεμε παιδες....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2011
Ε όχι και 60 ρε φίλε καμιά 50+ είναι
πάντως μου κάνει εντύπωση ότι μερικοί από εσάς που πάτε σε Ανδιάννες, Αλιόνες και σια είσαστε κομάντα από γλειφοκώλη στο τελειωτικο το πάτε
και πολύ περισσότερο αυτές μιας και με τα μπουκώματα σπέρματος κολλάς αφροδίσια
υπο προυποθέσεις βέβαια αλλά κολλάς...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1