Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γνωστη σε ολη την υποκουλτουρα της ΑΘηνας,νομιζω δε χρειαζονται συστασεις.
Η τελευταια συνευρεση πριν απο μήνα περιπου,ενω συνολικα μαζι της ειναι πλεον δεκαδες.
Μια περιοδο την επισκεπτομουν καθημερινα.

πρωτη φορα την πηρα στο διδυμου 8 ισογειο,οπου την ανακαλυψα
επειτα στο 18 , στο 20 , αλκαμενους 117 ως αναστασια και ξανα προς τη δοξα στον καθιερωμενο οικο της διδ 18.
ΑΝ την εχει παρει καποιος σε αλλο σπιτι μου εχει διαφυγειΧμμμ;.
Μια περιοδο μου ειχε δωσει το κιν τησ(φανταζομαι κ σε αλλους καλους συναδελφους)
σε περιπτωση που εχει κ καλα περιοδο να μην τραβιεμαι αδικα.
Να επισημανω οτι μπορει να ειναι ουκρανιδα κ οχι ρωσσιδα,

Στο παρελθον την ειχα παρει με γαζες μεσα απτο σουτιεν, φαινεται τα ειχε σουλουπωσει λιγο.
το σουτιεν φυσικα δε το ειχε βγαλει

Η συγκεκριμενη λοιπον οπως θα καταλαβατε με καβλωνει τοσο πολυ,που μπορω να χυσω σε μερικα δευτερα,
ενω λιγο πιο πριν βασανιζομαι να χυσω με κανενα τυχαρπαστο γκομενακι που θα φερω σπιτι.

Ετσι λοιπον αυτη τη φορα πηγα αποφασισμενος εχοντας τραβηξει λιγο πιο πριν 2 μαλακιες

Δινω απο την αρχη 2 εικοσαρικα στην υπηρεσια, διοτι οποτε εχω στο μυαλο μου να παρω πουτανα 2 φορες μαζεμενες,
παντα αλλαζω γνωμη με το που χυσω κ σηκωνομαι κ φευγω.
Ηθελα ομως να το απολαυσω ολοκληρωτικα.τα καταφεραΝτροπή

Πολλα προκαταρκτικα στα ορθια,αγκαλιες, φιλια σε ολο το σωμα
εν συνεχεια αυτο το καταραμενο υγρο τσιμπουκι της στο οποιο εχω εθιστει.
ξανα αγκαλιες φιλια κ στο κρεΒΑΤΙ για 69. ειναι η πρωτη φορα που κανω γλυφομουνι σε τανα
πρεπει να την εγλυφα κανα 5λεπτο.
νομιζω της αρεσε,
προφυλακτικο και μονο ιεαροποστολικο για αρχη
μου αρεσει πολυ να την κοιταω στα ματια οταν τη γαμαω.καμια προσποιηση καμια υπερβολη.
Αρχικα σε πολυ αργο ρυθμο κατι σαν ερωτα,επειτα τα ποδια στους ωμους με δυνατοτερη ταχυτητα.
ομως παλι δεν αντεξα πανω απο 5 λεπτα.
βγαζω την καποτα λιγο πριν τελειωσω και αρχιζω να της γαμαω το στομα ενω ηταν ξαπλωμενη ανασκελα
τουλαχιστον 15sec τον ειχε στο στομα της μεχρι να σηκωθει και να τα φτυσει,ενω σπαρταρουσα στο κρεβατι


της ζητησα ευγενικα να ξεμπλεξει με τον επομενο πελατη κ να ερθει κατευθειαν πισω
πραγμα που εκανε.σε 5λεπτα -τοσο εκανε ο σθναδελφος διπλα, ειχε επιστρεψει.

οταν αρχισε τα χαδια ο πουτσος μου αστραπιαια αναστηθηκε.
αρχισε να τον ρουφαει με μανια για αρκετη ωρα.
εχω πιστει πως αυτο που κανει το λατρευει, ειναι η ζωη της,
περασμα ξανα προφυλακτικου κ εκει ξεκιναει ενα λυσασμενο γαμησι.
ζητησα στασεις που δεν ειχαμε ξανακανει.
αυτη καβάλα πανω μου με γυρισμενη την πλατη,επειτα παλι πανω μου αυτη τη φορα κανονικα να της φτυνω τα βυζια και να την πασαλειβω σε ολο το σωμα.
μετα στο πλαι κρατωντασ της το ποδι στον αερα,πισωκολλητο με μενα να στεκομαι σχεδον ορθιος.
κλασικο πισωκολλητο.ξανα στα ορθια κ οι 2 διπλα στο κρεβατι, να τον μπαινοβγαζω.
ειχαμε γινει κ οι 2 μουσκεμα στον ιδρωτα.τη γαμουσα σιγουρα 20λεπτα καθαρα, αλλα τπτ, δεν ενιωθα να φτανω στο τελος και της ειπα να φυγει.
Δεν εισαι με τα καλα σου μου λεει, βγαζει την καποτα και αρχιζει παλι να με ρουφαει τρελαμενη.
εγλειφε οτι εβρισκε , αρχιδια,κωλο και ξανα πιπα.δεν αντεχα αλλο.
ενιωθα να πλησιαζω στο τελος
και ναι! εχυσα.
αυτη τη φορα στα βυζια της, οπου ξανα της πασαλειψα τα χυσια στη γυρω περιοχη με τα χερια μου.
αφου αδειασα τελειως της τον εδωσα για λιγο στο στομα
της εδωσα 10e tip,kai τραβηξα αλλη μια μαλακια για παρτη της οταν επεστρεψα σπιτι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
is0vitis
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2011
και γιατι δεν την παντρευεσαι ρε συναδελφε...?
καλη κοπελα φαινεται...και σενα πιο λιγο θα σου κοστισει να την παντρευτεις...
27 Δεκεμβρίου, 2011
Γαμάτη κριτική φίλε ! !
Τόσο γαμάτη, που σχεδόν μ'έψησες να πεταχτώ αύριο το πρωί μια βολτίτσα...αν και σε μπουρδέλο δεν έχω δώσει ποτέ ακάποτο τσιμπούκι...(αν και έχω δώσει , άπειρα σε βίζιτες Ρωσίδες & άλλες...Υπάρχει αλήθεια διαφορά ???)
cheers mate ...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2