Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 146 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινη απογευματινη επισκεψη,γυρω στις 19,30 και ηταν βαρδεια η Μαρινα,μιλφ με αδυνατο κορμακι,μικρο βυζακι,με πτωτικη τασι και μικρη ρογα,αλλα αξιοπροσεκτον κωλο,τον οποιο δυστηχως δεν δινη.Εχη εναν μοναδικο τροπο να σπαη τον παγο,ξεκινησε με φιλακια απο τον λαιμο,και κατεβηκε προς την κοιλια,αφου μου ρουφηξε λιγο το κεφαλι ακαποτα,επικεντροθηκε στα @@ οπου τα εγλυφε με μαεστρια,μετα κατεβηκε και μου εγλειψε τον κωλο,οπως εκανε παλια,και στην συνεχεια παλι στις μπαλες.Το παλιο της χουι δεν το εκοψε,να διαμαρτυρετε για τις τριχες στα μπαλακια,ευτηχως ημουν φρεσκοςΜεγάλο χαμόγελο.Συνεχισε με μια πιπα,βαθεια και υγρη,και καποια στιγμη τις επιασα το κεφαλι και τις εδινα ρυθμο.Μετα σηκωθηκα στα γονατα για πισοκολητο αλλα αντι να στηθη,ξαπλωσε ιεραποστολικα κατω απο τα @@ και συνεχισε να μου τα πιπιλαη.Εγω της χαιδευα τα βυζακια,που παλαιοτερα δεν αφηνε να τα ακουμπησης και τις χαιδευα το νινακι.Οπως ηταν την επιασα απο τα ποδια και την γυρισα,οπου ξεκινησαμε ιεραποστολικα και μετα στα τεσσερα για να απολαυσω την κωλαρα της,οπου με δυνατο σφυροκοπημα,ηρθε το τελος,και αδειασαν τα υδραυλικαΜεγάλο χαμόγελο.Μπραβο μαρινακι χαλαλη το εικοσαρι!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
27
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού