Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επισκεψη εγινε τριτη βραδυ στις 21.40 και αναφερωμαι στο επανω σπιτι , η λιντα ειναι μια πετιτ μιλφ(πανω απο 37)με απιστευτο κορμακι , βεβαια εχει πλαστικα βυζια ,που με την πρωτη ματια οταν την βλεπεις να χορευει και να κανει βαθια καθησματα στον στυλο που διαθετει το σπιτι την περνας για μικροτερη ,εχει μακρια ξανθια μαλλια κοτσιδα(μαλλον εξτενσιον)και ενα μεγαλο τατουας δεξια χαμηλα μια τιγρη.....στην φατσα δεν ειναι ωραια....μπαινει η λιντα και αρχισε να με ρωταει απο που εισαι ποσο χρονων αν εχω ξαναπερασει κλπ , αφου απαντηθηκαν ολα τα ερωτηματα της , με ρωταει αν θελω πιπα με προφυλακτικο η οχι , της λεω χωρις και μου λεει σηκω να σου τον πληνω....της λεω οτι μολις πλυθηκα(με οποια περασω ανεξαρτητα αν κανει ακα η οχι πλενω τον πουτσο μου ,ασε και που παντα παω μπανιαρισμενος παντου)μου απανταει οτι ολοι ετσι λενε...της λεω γιατι δεν εχεις μωρομαντηλα και απανταει κοστιζουν,τεσπα στο διαταυτα ,πιπα αεροπιπα χωρις βαθος ενω το χαρακτηριστικο της ειναι οτι εγλυφε 5-6 δευτεριλεπτα σταματουσε με ρωτουσε ετσι σου αρεσει??? και ξαναρχιζε για 5-6 δευτερολεπτα ενω μετα απο εντολη μου περιποιηθηκε και τα αρχιδια , την γυρισα για 69 και η αληθεια ειναι οτι ηταν πεντακαθαρη αλλα δαχτυλο δεν δεχεται , οσο ειμασταν σε σταση 69 και την εγλυφα δεν μου τον επερνε πιπα αλλα μου τραβαγε μαλακια ετσι της ειπα οτι αν ηθελα να τραβηξω μαλακια το εκανα δωρεαν και στο σπιτι μου...ειχα ηδη ξενερωσει ,περασμα προφυλακτικου και αυτη απο πανω που η αληθεια ειναι οτι κουνιεται ωραια αλλα την βοηθα και το σωμα της εχει πολυ ωραια ανοιγματα και ειναι πετει και λεπτη , μετα στα τεσσερα που οσο την γαμουσα κατι μονολογουσε δεν καταλαβα τι , εκει χτυπαει και η πορτα απο την τσα τσα(στο σαλοναρισμα η τσα τσα αφου ειπε το μενου χτυπιοταν περαστε και δεν θα χασεται οσο χρονο θελετε εγω δεν ειμαι σαν της αλλες να χτυπαω πορτες)το τελειωμα ηρθε με πιπα στο στομα της.....ωραιο κορμι και ειδικα για μιλφ αλλα στο κρεβατι λιγα πραγματα , στο δωματιο θελω να πω οτι εκατσα 9 λεπτα..........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.625
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2011
"της λεω γιατι δεν εχεις μωρομαντηλα και απανταει κοστιζουν"

Αυτή μου φαίνεται σε λίγο θα ζητά 21 ευρώ για να μην χρεώνεται και την καπότα...

Πάντως φιλαράκι στη θέση σου θα την έκραζα την κατσόγρια μπας και μάθει ότι τα χτυπήματα πόρτας έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.
Π
Πύρκαυλος
30 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το αστειο/τραγικο ειναι οτι χτυπιοταν η τσα τσα και το ειπε πανω απο 4 φορες εγω δεν ειμαι απο αυτες που χτυπαν της πορτες.....
30 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τσεκαρε zero...
30 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Ελληνίδα τρεμάμενη γριά τσατσά ήταν;
J
jockerx
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4