Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας γραψω και εγω 2 λογακια για την Βικτωρια, μιας και για την λατρεία μου την Γιαννα εχουν γραφτει πολλα σεντονια.
Ειχα παει την κυριακη το πρωι στην Γιαννα η οποια μου χαλασε τα σχεδια όταν την ρωτησα αν θα δουλευει και το απογευμα, λεγοντας μου οτι ειναι αρρωστουλα και ειχε πυρετο και θα πηγαινε σπιτακι της το απογευμα.
Εχασα λοιπον την ευκαιρια να παρω ντουετο Γιαννα-Βικτωρια κατι που το επιθυμουσα διακαως.
Οπως ηξερα ηταν η Βικτωρια λοιπον το απογευμα, δινω το παραβολο και μπαινω. Μου φανηκε κουρασμενη, ομως ειχε καθε διαθεση να βοηθησει να περασω καλα. Τσιμπουκι ακαποτο πολυ καλο. Εχει πολυ ομορφο σφιχτο μουνακι, όπου στην αρχη δεν αφηνει να βαζω δαχτυλο, μετα ομως απο αρκετο γλειψιμο στα χειλακια και την κλειτοριδα, αφηνει δαχτυλο ανενοχλητα οπου εχει απιστευτη αισθηση. Στο σεξ αρκετα καλη, ανταλλαξαμε και 2 γλωσσοφιλα αλλά υστερα με σταματησε λεγοντας μου οτι δεν θελει φιλια, επειδη φιλαω την Γιαννα Χμμμ; .
Συνεχισαμε φιλακια στο λαιμο λοιπον και καποια στιγμη της λεω να γυρισει πισωκολλητο. Λογαριαζα χωρις τον ξενοδοχο ομως κι οταν εβγαλα την καποτα ηταν γεματη αιμα, αρχή περιοδου.
Δεν ξενερωνω ποτέ καλώς ή κακως, οποτε εβγαλα την καποτα και στηθηκα ανασκελα για να με ανακουφισει με το ζεστο στοματακι της.Εκει δεν το ευχαριστηθηκα καθουλο γιατι εκτος απο την τσατσα που ειχε χτυπησει 2-3 φορες την πορτα ηταν και μια παρέα μαλακισμενων αγοριων(σε ολους μας εχει τυχει αυτο πιστευω)και φωναζανε πολυ δυνατα και που ειναι η κοπελα και διαφορες μαλακιες. Ευτυχως η Βικτωρια εκατσε υπομονετικα και μαλιστα μου το εκανε οπως εγω ηθελα τραβωντας της τα χερια για να με παλινδρομει μονο μεσα στο στομα της, οπου μου χαρισε ενα πολυ ομορφο οργασμο και δεν σταματησε μεχρι να στραγγιξω τελειως και να επανελθω στην πραγματικότητα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2011
"Λογαριαζα χωρις τον ξενοδοχο ομως κι οταν εβγαλα την καποτα ηταν γεματη αιμα, αρχή περιοδου."

Στο γλειφομούνι όμως, ούτε νύξη δεν έκανε!
Ε ρε πούστη μου.
Π
Πύρκαυλος
09 Νοεμβρίου, 2011
Δεν το ηξερε.
Ειχα το πρωτο αιμα, θα φορουσε σφουγγαρακι αν της ειχε ξεκινησει πιο πριν.
Φανηκε και στην εκφραση της, της ηρθε ξαφνικα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2