Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 286 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευή προς Σάββατο διαβάζοντας σχόλια εδώ και ευχαριστώ που με κάνατε να πάω τελικά να δω τι παίζει με το 18-20 χρονο πιπίνι. Ωρα:02.00 Νυχτερινή μπαίνω καρφωτός στον οίκο και τη βλέοω για πρω΄τη φορά. Είχε πάρα πολυ κόσμο και δε την είδα καλά πρόσεξα πάντως πως ήταν μικρής ηλικίας και είχε φοβερό κορμί. Παιδία ούτε σε στούντιο τέτοιο κορμί γαμάει το μωράκι. Μπαίνω και αναρωτιέμαι ότι όσοι έφυγαν μάλλον για μάτι ήρθανε γιατι δε γίνετια να εχείς το εικοσάρικο να δεις τετοιο μουνάκι και να μη μπείς. Στο δωμάτιο έχει κρεμάστρα , Θέρμανση γενικα καλα αν και είναι παλιό το κτίριο . Μπαίνει λοιπόν κάθεται δίπλα μου και μοθ λέει ωραία μάτια. Παρομοίως της λέω. Και κοιτάω το τρελό κωλαράκι. Παιδιά όποιος πάει και δεν έχει κωλάρα να μου στείλει πμ να με βρίσει τι άλλο να πω. Μου λεεί Μιράντα απο ΠΟλωνία εσυ? Ιωάννης απο Ελλα΄δα της λέω. Με ρωτάει χωρίς ή με. Χωρις και πάμε. Μια με σάλιο μία με γλώσσα και να σε κοιτάει στα μάτια , εγπώ να έχω γίνει τούμπανο πάω να χύσω σε δεύτερα και σηκώνομαι με μια σπασμωδική κίνση άγχους. Και τότε βλέπω πάλι την κωλ΄ρα της και της λέω έχει φανταστικό κώλο. Μου λέει στα 4 λοιπ΄΄ον μωρό μου? Κούρβα της λεω και πάμε. Τι κάυλα ήταν αυτή Θεέ μου , απο στήσιμο τι να σας λέω όταν πάτε θα δείτε . Δεν αντέχω και κρατιεάμι αποφασλιζοντας να χύσω και να την κοιτάω στα μάτια. Γύρνα της λέω , Μπαίνω απο πάνω και δεν άργησε ενώ μου έδειξε πως και αυτή έφτασε σε οργασμό και μου έδωσε ενα φιλί με γλώσσα στο στήθος. Δεν ξέρω αν είναι έτσι το στύλ της ή με συμπαθησε αλλά μάλλον θα γίνουν μεγάλες ουρές στον οίκο. Και στο τέλος κάνει και το τρελοπαιδικίστικο. Πεταεί απο την απέναντι πλευρά του σακκουλάκι και το χαρτί και καταλήγουν μόλις λίγο άουτ απο το καλάθι. Γελάει μου λέει 3ποντο παραλίγο πάει σκύβει και το βάζει στη θέση του. Και στα δικά σας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιράντα
isideratos
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
74
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού