Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 570 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βικτώρια καυλορωσσίδα από το Κίεβο Ουκρανίας. Ξανθιά με καρέ μαλλάκι, πρόσωπο όχι όμορφο και σλάβικο τελείως, παρ'όλα αυτά πάντα χαμογελαστή. Την βλέπω με ένα μαύρο μπικίνι μαγιό ούτε ξέρω. Το μάτι μου πέφτει με την μιά στις τεράστιες στητές βυζάρες της. Καταλαβαίνω αμέσως ότι κάτω από αυτό το μάυρο ύφασμα κρύβεται ένας αμύθητος θησαυρός. Ήταν κ μια άλλη μεγαλόκοπέλα αδιάφορη τελείως στην βάρδια μαζί της. Η τσατσά παρουσιάζει το πρόγραμμα της Βικτώριας και λέει ότι κάνει κ ακάποτο, δεν λέει τίποτα για ισπανικό, κώλο ή χυσίματα σε βυζιά στόμα κτλ.
Λέω ισπανικό? Η βικτώρια δείχνει να μην καταλαβαίνει και της δείχνω με την κίνηση των χεριών μου τι εννοώ. Συμπληρώνω finish here (στα βυζιά). ΟΚ μου λέει. Δίνω τα 20 ευρώ και μπαίνω σε ένα ωραίο δωμάτιο με μεγάλο άνετο κρεβάτι κ περίπου 3x3 δωμάτιο. Μπαίνει η Βικτώρια κ εγώ ανυπομονώ να πιάσω τις βυζάρες. Ήταν ακρίβως έτσι όπως το περίμενα. Τεράστιο 4+ σκληρό κ ολόστητο, γενικά κ το υπόλοιπο σώμα της ήταν στο ίδιο μοτίβο. Σφιχτό κρέας παντού στενό μουνί. Είδα κ άλλες κριτικές της παλιότερες και διάβασα για 3άρια βυζιά ελαφρώς πεσμένα. Διαφωνώ κάθετα.. για μένα η Βικτώρια έχει το καλύτερο βυζί που θυμάμαι. Όταν ξεκινήσαμε ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό για την πίπα, της είπα όχι και ξεκίνησε μια αστεράτη πίπα μόνη της τραβούσε τα χέρια και ανεβοκατέβαζε το στόμα της που και που σταματούσε το τεμπο της και έκανε αργές καυβλιάρικες κινήσεις, η πίπα της ήταν τόσο υγρή και γαματή που αν συνέχιζε κ άλλο θα με έστελνε. Έκανα κ τα ισπανικά μου με τις υπέροχες ιδανικές βυζάρες της. Κ ήρθε η ώρα του σεξ. Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά, το μουνί της ήταν υπέροχο έπιανα τις βυζάρες της κ αυτή με κοιτούσε κανονικά στα μάτια. Την γυρνάω μετά από ώρα πλάι για πολύ λίγο και μετά στα 4 στο πισωκολλητό το μουνί της μου φάνηκε ακόμα πιο γαμάτο κ πιο στενό. Κρατήθηκα όσο μπορούσα έβγαλα το προφυλακτικό και της τα έδωσα, ήμουνα στο δωμάτιο γύρω στα 7-8 λεπτά χωρίς να ενοχλήσει η τσατσά. Έφυγα υπερευχαριστημένος από μια γυναίκα που το καταλαβαίνεις ότι θέλει να περάσει καλά αυτός που δίνει 20Ε για να περάσει μερικές στιγμές μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού