Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 570 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κάνοντας τσάρκα χθες το βράδυ έβαλα πάλι γκολ στο 90' στο συγκεκριμένο οίκημα. (η κριτική αναφέρεται στο σπίτι που είναι στον 1ο όροφο κ όχι στο ισόγειο).
Αφού τα είχα γυρίσει όλα κ είτε συνάντησα τις ίδιες,είτε καινούριες αλλά αδιάφορες,μπαίνω στο συγκεκριμένο το οποίο έχει συνήθως ωραίες κοπέλλες με καλές υπηρεσίες...

Βγαίνει η τσατσά κ μου λέει έχω μια ξανθιά κ μια μελαχρινή.Βγαίνει η ξανθιά την οποία είχα ξαναδεί κ ψιλοσταμπάρει,κ περιμένω να δω κ τη μελαχρινή μήπως αλλάξω γνώμη μιας κ με το που είδα την ξανθιά το εικοσάρικο είχε πάρει το δρόμο του...Βγαίνει κ η μελαχρινή η οποία περπατούσε λες κ είχε δυο δεξιά πόδια,οπότε το 20άρικο κέρδισε η ξανθιά ονόματι Χριστίνα.Ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους,καλό στήθος,ωραία μέση κ πίσω κίνηση...Μετρίου αναστήματος...

Μπαίνω στο δωμάτιο μέσα αριστερά το οποίο είναι αρκετά μεγάλο,με μεγάλο κρεββάτι με σκληρό στρώμα που βοηθάει στη συνουσία...
Από καθαριότητα επίσης κομπλέ...

Έρχεται η δεσποινίς μες στην τρελλή χαρά κ αρχίζουμε συστάσεις κ προκαταρκτικά...φιλιά κ γλυψίματα σε όλο το σώμα είχε το μενού...αρχίζει το κλαρίνο το οποίο ίσως ήταν το μοναδικό πράγμα που χρήζει βελτίωσης...αφού σηκώθηκε ο παίχτης ξεκινάμε με ιεραποστολικό.Μου λέει δεν έχω βάλει κρέμα οπότε θα είμαι λίγο στενή...Μακάρι της λέω...Παρεπιπτόντως το μουνάκι της εντελώς ξυρισμένο κ πεντακάθαρο,όχι με μαυρίλες όπως σε κάτι άλλες βρωμιάρες...Στη συνέχεια γυρνάει το σώμα της κάθετα στο δικό μου κ αρχίζει πάλι πίπα..Τι ωραία στάση για πίπα είναι αυτή ρε παιδιά...Ταυτόχρονα με παρότρυνε να παίζω με το μουνί της...Συνεχίζουμε στα 4 όπου πήρε πολύ καλή στάση (όπως κ στο ιεραποστολικό),στάση στην οποία έπεσε κ η αυλαία...

Συνοψίζοντας...
Η κοπέλλα αξίζει τρελλά το 20ευρο.Εμφάνιση αρκετά καλή,συμμετοχή κ διάθεση απίστευτη...Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα...

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
371
Πόντοι:
1.640
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού