Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 570 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επειδή στην χθεσινή μου τσάρκα ήμουν αναποφάσιστος σε ποια να μπω λόγω του χαμηλού επιπέδου που επικρατούσε,είπα να τα γυρίσω όλα προτού αποφασίσω...Τελικά δικαιώθηκα μιας κ στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού μπήκε τελικά το γκολ...

Μπαίνω στο οίκημα κ βλέπω κάτι πιτσιρικάδες που καλαμπουρίζανε με την κοπέλλα κ την τσατσά.Κοιτάζω την κοπέλλα κ αφενός επειδή μου άρεσε,αφετέρου επειδή δεν είχα δει πρωτύτερα κάτι που να με συγκινήσει,έβγαλα το 20ρικο από την τσέπη.

Η κοπέλλα είναι μετρίου αναστήματος προς ψηλή,μελαχρινή,με πολύ γλυκό κ όμορφο πρόσωπο κ πολύ ωραίο επίσης σώμα.Ειδικά στην πίσω κίνηση είναι πολύ καλή...

Μπαίνω στο δωμάτιο κ δυστυχώς περίμενα περίπου κανα τέταρτο λόγω υπερπληθώρας συναγωνιστών στα υπόλοιπα δωμάτια...Έρχεται κάποια στιγμή η κοπέλλα ζητώντας μου συγνώμη για την αργοπορία.Της λέω πως δεν πειράζει,άλλωστε δεν καθότανε...Έρχεται στο κρεββάτι,συστηνόμαστε κ αρχίζει τα προκαταρκτικά τα οποία αποτελούνταν απο φιλάκια κ χαδάκια στο σώμα.Εντός ολίγου βάζει το πλαστικό κ αρχίζει την πίπα.Αρκετά καλή με πολλά deepthroat με μοναδικό μειονέκτημα την έστω κ μικρή χρήση δοντιού...Μου λέει να αρχίσουμε το σεξ κ προτείνω ιεραποστολικό.Ξαπλώνει κ αρχίζουμε...Πολύ καλό στήσιμο,μικρή όμως συμμετοχή...Μετά από λίγο γυρνάμε στα 4,στάση στην οποία παρόλο που δεν έπαιρνε κ τόσο καλή στάση η θέα κ η αφή του κώλου της είναι κυριολεκτικά όλα τα λεφτά...Από τους καλύτερους που έχω δει απλά...Συνεχίσαμε για αρκετή ώρα σε αυτή τη στάση ώσπου ήρθε το τέλος...Η συμμετοχή της μικρή,αλλά κλασσικά λίγο πριν τελειώσω ανέβηκε κατακόρυφα για να με φτιάξει κ να τελειώσω σίγουρα...

Συνοψίζοντας...

Παρέλειψα να πω ότι το δωμάτιο ήταν μεγάλο,πεντακάθρο κ πλήρως εξοπλισμένο από τα απαραίτητα (σαπούνια,χαρτιά...)

Η κοπέλλα από εμφάνιση είναι πολύ δυνατή.Όμορφη αλλά επίσης πάρα πολύ γλυκιά.Αυτό ήταν που ίσως με κάνει να ξαναπάω.Παρ'όλα τα λαθάκια της (μέτριο στήσιμο,μικρή συμμετοχή) τα οποία σε άλλες περιπτώσεις θα ήταν ασυγχώρητα,στη συγκεκριμένη λόγω της φοβερής γλυκύτητας αλλά κ της φοβερής ευγένειας (ακόμα πιο σπάνιο,οι πιο πολλές συμπεριφέρονται σαν ζώα)κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης σίγουρα θα την ξανατιμήσω,κ φυσικά την προτείνω.Για μια συνεύρεση σίγουρα αξίζει...

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
371
Πόντοι:
1.640
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού