Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινό πέρασμα από Φυλής (κατά τις 11:00) με διάθεση για καλτ γαμήσιΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Σε κάποια φάση εκεί που περπατούσα στην Φυλής μου έρχεται στο μυαλό αυτό το καλτ μπουρδελάκι,ο λαβύρινθος και πάω καρφωτός από εκείΜεγάλο χαμόγελο.Εργαζόμενες 2:η Μιρέλα,τσιγγανορουμάνα γύρω στα 40 με 2αρακι βυζί λεπτό σωματάκι και πολύ ωραίο κωλαράκιΓλώσσα.Το μενού τα πάντα όλα στο 20ευρω.Η αλλά μια ξανθιά με μεγάλα 4αρια βυζιά και το βλέμμα της αγελάδας(δεν συγκράτησα όνομα)Χμμμ;.Στο δωμάτιο δεν δούλευε ο αρκουδιάρης(δεν θυμάμαι καν αν υπήρχε) και γάμησα με ανοιχτό το παράθυροΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο(όση ώρα περίμενα έκοβα κίνηση στον δρόμο,άνετα με έπαιρνε μάτι και καμιά τσατσά από απέναντι μπουρδελάκι).Η πουτάνα ήρθε με όρεξη στο δωμάτιο και με ξεκίνησε με κάποια ωραία προκαρτακτικά(φιλάκια και γλυψίματα από τον λαιμό μέχρι τα αρχίδια).Μου φόρεσε σκουφί και μου έκανε ένα άτεχνο τρομπόνι,αλλά το πάλεψε αρκετά.Την ξάπλωσα στο κρεβάτι,της έγλειψα τα βυζάκια και την γάμησα σε ιεραποστολική στάση όπου δυστυχώς είχε ελάχιστη αίσθηση της δυείσδησης στο μουνίMoney Mouth.Γρήγορο στήσιμο στα 4 για πρωκτικό,όπου εκεί πήρα το αίμα μου πίσω μιας και ήταν όλα τα λεφτά να σκίζω αυτό το μικρό κωλαράκι(αν και δουλεμένο αρκετά είχε πολύ ωραία αίσθηση).Κατάθεση και γεια σας.Αν με ξαναπιάσει η διάθεση για μικροκαμωμένο πορνίδιο θα ξαναπεράσω μιας και ήταν αρκετά φιλότιμο.

Υ.Γ:Η καθαριότητα ήταν ανύπαρκτη αλλά κι εγώ μες την μπίχλα ήμουν,μιας πήγα πάλι μετά από βάρδια F-462ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
126
Likes:
7.730
Πόντοι:
7.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2011
Δεν κάνει ξεσκούφωτο κλαρίνο η κορασίς η το απέφυγε λες επειδή βρωμούσε ο πούτσος σου; Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1