Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δευτερη φορα με την ντενισα(πρωτη σε αυτο το σπιτι)γιατι ηθελα να δω αν ειχε αλλαξει σε σχεση με την πρωτη φορα γιατι ειναι δεδομενο οτι εμφανησιακα(κορμι οχι προσωπο)ειναι τουρμπο.Μπαινει στο δωματιο κ λεει για να σε δουμε κ σενα....της λεω τι εννοεις εμεις να δουμε κ εσενα κ σκαει στα γελια,μου λεει εχεις κανει πολλα μπανια εγω μονο 3 ,τις λεω γιατι,μου λεει οτι δεν πηγε πουθενα διακοπες δεν της περισευαν λεφτα μετα κ απο την ανακαινηση που εκανε στο σπιτι που τωρα δουλευει(γι αυτο ειναι στανταρ διπλοβαρδια κ μερικες φορες μπορει να την πετυχεται κ πρωι)παει να βαλει κατευθειαν την καποτα κ της λεω κατσε να μου τον σηκωσεις λιγο....δεν τον παιζεις λιγο με τις πατουσιτσες σου....σκαει στα γελια κ μου λεει οχι δεν το κανω αυτο δεν μου αρεσει(περιεργο η εγω η καποιος συναδελφος γραφει προφανως μουφες)αρχισε να τον παιζει με τα χερακια της ενω χαιδευε κ τα αρχιδια ,οταν ηρθε το επιθυμητο αποτελεσμα τοποθετησε το προφυλακτικο κ αρχισε μια αρκετη πιπα μεχρι που της ζητησα να γυρισει να την γλυψω κ εγω , αφου εβγαλε κ τα ψιλοτακουνα κ το στριγκ ητθαμε σε σταση 69 , το μουνακι της ειναι πεντακαθαρο(αν κ εχει μερικες τριχουλες περιμετρικα)θελω να πω οτι κατσαμε σε αυτη την σταση κοντα στα 8 λεπτα χωρις να με πιεσει να προχωρησουμε στην πραξη , την ανεβαζω απο πανω εχει καποια συμμετοχη κωλοδαχτυλο δεν με αφησε να της βαλω αν κ το ηξερα απο την προηγουμενη φορα,μετα την γυριζω στα τεσσερα για να βλεπω κ το ωραιο κωλαρακι της κ το τελος ηρθε ιεραποστολικα ωστε να γλυφω κ το πολυ ωραιο κ στητο βυζακι της.γενικα ηταν πολυ καλυτερα απο την πρωτη φορα που στο 8λεπτο ηθελε να φυγει χαμογελαει συνεχεια ,κ ειναι ποια ποιο επικοινωνιακη , εκατσα στο 18λεπτα....να τονισω ακομα οτι η τσα τσα τοσο οταν περιμενα στο σαλονι αλλα οσο ημουν κ στο δωματιο εδιωχνε τους αλλοδαπους..........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
225.543
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2011
καλά τελείως ξεφτίλα αν γράφουν κάποιοι μούφες δηλαδή να κάνεις τον κόπο να γράψεις κριτική και να βάλεις σάλτσες για ποιό λόγο?
τι να πεις δεν έχουν τίποτα καλυτερο να κάνουν? :-))
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1