Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 231 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στις 22.00 τσατσος γνωστη φατσα που δεν εχει σταθερο μαγαζι αλλαζει συνεχεια , αλλα εχει σταθερη ατακα
"περασε κ αν δεν περασεις καλα δεν θελω ουτε ευρω"ξερετε ποιον λεω....λοιπον κοπελα η γαβριελα(για αυτους που εχουν καλη μνημη δουλευε πριν απο κανα 2 χρονια στο φωκαιας 27β επανω)ρουμανα μαυρα μακρια κατσαρα μαλλια κανονικα κιλα ,μεγαλα βυζια κ ωραιο σφιχτι κωλο , υψος γυρω στο 1,72 με κανονικο προγραμμα(παλια εκανε ακα κ κωλο κατα περιπτωση)
στη φατσα δεν την λες ωραια. μπαινει στο δωματιο την ρωταω για να επιβεβαιωσω την μνημη μου αν τελικα ειναι η ιδια με αυτην που θυμαμαι κ απαντησε καταφατικα.αρχισε τα χαδακια στον πουτσο μου κ ψιλοπεταχτα φιλακια σε ολο το σωμα ,περασμα προφυλακτικου κ πιπα καλουτσικι με σωστη χρηση χεριων , ανεβασμα απο πανω που της αρεσει να κουνιεται κ να δινει ρυθμο ενω εγω χουφτωνα της βυζαρες της κ την σφιχτη κωλαρα της , αλλαγη στασης στα τεσσερα περνει ωραια σταση κ αντεχει το δυνατο γαμησι ενω μια δυο φορες χτυπησε μονη της με το χερι της κ τα κωλομερια της , το τελειωμα ηρθε με ισπανικη(με προφυλακτικο)δεν κανει κατι το εξτρημ(ακα κωλο κλπ)αλλα ειναι δυνατο κορμι που αξιζει μια φορα εστω το 20αρι......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.223
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2011
φίλε εφόσον είναι αυτή που δούλευε και πριν 2 χρόνια στο 27 να σας υπενθυμίσω ότι είχε περάσει και από Βέργας αυτό το παλιό σπίτι νεοκλασικό ίσως που μέσα το έχουν μπαλώσει για να φιλοξενεί ανθρωπες κ όχι ζωντανά :-))
δεν την έχω πάρει αλλά όταν την είδα μου άρεσε πολύ λόγω και της τονισμένης περιφέρειας (δεν είναι αχλάδι ουτε κ χονδρή)

http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%93%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%AD%CE%BB%CE%BB%CE%B1/listingid:428/
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1