Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σημερα ξεκινησα για Φυλης με διαθεση για πιπινι και μετα απο συντομη βολτα στη Φωκαιας κατεληξα στη Λαουρα. Ηταν και μια αλλη κοπελα μαζι της στη βαρδια, μελαψη, μελαχρινη (δε συγκρατησα ονομα) η οποια μου φανηκε πιο γελαστη κι ισως να επρεπε να την ειχα προτιμησει Χμμμ; πηρα ομως τελικα Λαουρα, λογω των καλων κριτικων που ειχα διαβασει... Πληρωσα το μπλε εισητηριο και περασα στο δωματιο που βρωμοκοπαγε και γω δεν ξερω τι, αλλα εγω απτοητος παρεμεινα εντος αυτου και ξαπλωσα και στο τρισαθλιο στρωμα/σεντονι (σε περιπτωση βιολογικου πολεμου τα μονα οντα που θα επιζησουν θα ειναι οι κατσαριδες και οι μπουρδελιαρηδες, και για τις πρωτες δεν ειμαι και σιγουρος)!

Σε λιγο εσκασε μυτη κι η Λαουρα! Εμφανισιακα ειναι πιπινι 20-23 ετων, καστανοξανθη, με ωραιο σωματακι και προσωπακι κουκλιστικο! Με το που μπαινει μου ορμα και μονο που δε με εφαγε! Φιλακια, χαδακια, γλυψιματα στο αυτι, σουπερ ντουπερ! Ωραια σκεφτηκα, καλα το παει το μωρο. Περναει το καποτιδιο στη σηκωμενη τσαπου και αρχιζει ενα καλουτσικο τρομπονι, χωρις ομως να περιποιειται το συνολο της περιοχης... Και εκει που ολα πηγαιναν καλα μεταμορφωνεται σε δευτερολεπτα απο Δρ. Καυλο-Τζεκυλ σε μιστερ ΚομοδινοΧαιντ Λύπη
Με ρωτα πως θελεις πρωτη σταση και της λεω κατσε ιεραποστολικο (για να την εχω face to face). Τι να τη φιλαω, τι να της μιλαω, τι, τι αυτη ειχε ενα απλανες βλεμμα... που και που καποιοι ψευτικοι αναστεναγμοι αλλα γενικα ψοφια πραγματα, συμμετοχη μηδεν! Τη γυρναω και σε πισοκολλητο να τελειωσω εκει, αλλα ακομα χειροτερα, επαιζε με το κοτσιδακι της! Και το μουνι πηγαδι! Τελειωσα με πολυ ζορι...

Γουστα ειναι αυτα, καποια πραγματα ειναι και θεμα χημειας, με τη συγκεκριμενη δεν ταιριαξαμε και δε θα ξανατιμηθει. Και γενικα και το σπιτι δε νομιζω να ξανατιμηθει (το Σχέση απόδοσης/τιμής θα ηταν 6 αν δεν ηταν τοσο μαπα ο χωρος) μου θυμισε Μεταξι...

Τιμη 20 ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.131
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, xenitemenipsixi

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού