Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 267 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη σημερα 12.15 εντελος τυχαια περνοντας με το αμαξι γιατι το ειδα ανοικτο μετα απο πολυ καιρο......
εκπληξη μεσα η καρμεν η πολωνεζα απο διδυμου 8,πριν την δω η τσα τσα μου ειπε το προγραμμα
25 ευρω ελευθερα πιασηματα 69
40 ευρω + ελευθερο στοματικο
50 ευρω + επιτελους κωλο
ερχεται στο δωματιο με θυμηθηκε απο διδυμου(μια φορα την ειχα παρει κ ηθελα να της γαμισω το κωλαρακι αλλα αρνιοταν)αρχισε να μεφιλαει απο το λαιμο ως στα ποδια , ενω εγω την χουφτωνα κ της εβαζα δαχτυλο κ στις δυο τρυπες της , καθαρισμα με μωρομαντηλο κ πιπα απιστευτη πολυ βαθια (dt)υγρη το εχει η κοπελα ,μετα την γυρισα για 69 ενω συχρονος εβαζα δαχτυλο στην απιστευτη κωλοτρυπιδα της(το αντικειμενο του ποθου μου)περασμα προφυλακτικου κ στυσινο στα τεσσερα την πηρα κατευθειααν απο τον κωλο χωρις κρεμα πολυ δυνατα κ αυτη φωναζε κ μουγκριζε συχρονος.....καποια στιγμη μου ζητησε την κρεμα της την εδωσα εβαλε λιγο στο μουνακι της κ καθος την ξεκολιαζα
επαιζε με αυτο,10 λεπτα γαμησα μονο την κωλαρα της ,στο τελος μου ειπε ευχαριστω κ σε περιμενω ξανα....γι οσους δεν την ξερουν ειναι 24 χρονων οχι ωραια φατσα αλλα κορμι πολυ σφιχτο με απιστευτη επιδερμιδα κ μικρο σφιχτο στηθος,θα ξαναπαω σιγουρα δουλευει ξαθημερινα 09.00-02.00 μαλιστα στο σαλονι εχει κ καρτουλες με το ονομα της που εχει σβησει με μαρκαδορο την παλια διευθυνση της διδυμου κ εχει γραψει με στυλο απο πισω την νεα διευθυνση κ ενα κινητο.....50 ευρω αλλα αξιζουν ,με υπηρεσιες που δεν βρισκειες στα στουντιο(ξεπεταδικα κ χαμενα λεφτα) ενω κ τα δωματια στο συγκεκριμενο σπιτι αν κ παλια εινα με πολυ μεγαλα κρεβατια καθαρα για την περιοχη κ το αιρ δουλευει καργα.....χρονος παραμονης 20λεπτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.508
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2011
Καλά έδωσες 50 ευρώ σε μπουρδέλο!
Προσβάλλεις την Ν.Σμύρνη,εμείς γαμάμε τσάμπα!
Με τόσα λεφτά σε μπουρδέλο έπρεπε να κάτσεις μισή ώρα,με δύο κοπέλες και να τα κάνεις όλα.
Αυ΄τη είναι τιμή στούντιο....
16 Αυγούστου, 2011
καταρχην κ εγω γαμω τζαμπα,αλλα πες οτι τα μπουρδελα κ τα μασαζ ειναι το χομπι μου
δευτερον με 50 ευρω δηλαδη για την ακριβεια με 40 περνεις δυο στα μπουρδελα αλλα δεν της γαμας κ τα δυο κ δεν κανεις κ τα παντα μαζι τους
τριτον σε στουντιο με 50 ευρω κανεις μονο τα βασικα
16 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με 40 ευρώ σε μπουρδέλο κάνεις φουλ πρόγραμμα με δυο γυναίκες και σου μένουν και 10 ευρώ να ρίξεις και τα κατακάθια στο Μετάξι.
Κοινώς γαμάς τρεις!
50 ευρώ για το εν λόγω μπουρδελάκι και τον κώλο της εν λόγω κορασίδας είναι πεταμένα λεφτά.
Τώρα ρε παίδες με δουλεύετε; Κι εγώ έχω χόμπι τα μπουρδέλα αλλά όταν γαμώ τσάμπα δεν τρέχω να τον ρίχνω τρεις και τέσσερις φορές. Προφανώς, όπως φαίνεται και από τις κριτικές μου που έρχονται τρεις, τρεις και τέσσερις, τέσσερις και τον χρόνο που ξοδεύω εδώ μέσα, δεν παίζει και πολύ μουνί στο τσάμπα αυτή την εποχή.
Μην νομίζετε ότι είμαστε όλοι άβγαλτα δεκαπεντάχρονα εδώ μέσα...
Π
Πύρκαυλος
16 Αυγούστου, 2011
9 το πρωι με 2 το μεσημερι? ή με 2 το βραδυ?
Την εκανε η Καρμεν απο διδυμου? περιεργο.
και αρχισε και τον κωλο? ? και με 50? θα μας τρελανει??
και δινει και κινητο?τι ειναι μαιευτηρας και φοβαται μην την χρειαστω να με ξεγενησει το βραδυ?
εχουμε ξεφυγει τελειως?
17 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν εισαι συνεχεια μεσα στο σαιτ φυσικα δεν θα βρεις χρονο για τζαμπα γαμησι,πρεπει να βγεις κ λιγο εξω για κανα ποτακι κ θα δεις οτι ειδικα αυτη την εποχη παιζει πολυ τζαμοα γαμησι...κ ξαναλεω εμενα το μπουρδελα κ τα μασαζ ειναι χομπι μια συνηθεια ειδικα τα μπουρδελα που δεν κοβεται ευκολα,αααα κ δεν αναφερομαι σε 15χρονα....απλα στους υπολοιπους συναδελφους του σαιτ
18 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν κατάλαβες καθόλου τι είπα φίλε...
Π
Πύρκαυλος
19 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ισως....ας μην παρεξηγηθουμε οπως κανουν πολλοι εδω μεσα
19 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι μεχρι τις 02.00 το βραδυ....κανε μια επισκεψη μονο για να δεις.
19 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί να παρεξηγηθούμε ρε φιλαράκι; Τις ίδιες γυναίκες γαμούμε Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9