Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 286 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δυστυχως δεν συγκρατησα ονομα...παρολο που κατι μου ελεγε να μην μπω, τελικα παρασυρθηκα απο τα ωραια 3αρια σιλικονατα βυζια και τον ωραιο κωλο της.Ισπανιδα και καλα (απο το Τεπελενι μαλλον), συμφωνα με την τσατσα, μελαχρινη γυρω στο 1.68 υψος, αδυνατη και σχετικα μικρουλα, γυρω στα 25.
Μπαινει μεσα και αμεσως ανοιγει την καποτα.της λεω οτι θελω ελευθερο στοματικο.το ξερω, μου λεει, την ανοιγω για μετα!!!Χμμμ;
ξεκιναει μια πιπα 30 δευτερολεπτων μετριοτατη, ουτε λογος για γλειψιμο αρχιδιων και βαζει αμεσως καποτα.της λεω να συνεχισει λιγο ακομα την πιπα και μου αρνειται!της λεω γιατι?τωρα γαμησι μου λεει.εκει επρεπε να την διωξω, αλλα σκεφτηκα μηπως βελτιωθει στο γαμησι.ανεβαινει απο πανω με τα χιλια ζορια, αλλα που να καταλαβω τιποτα.ειχε βαλει τοση κρεμα, που ουτε αερα δεν γαμαγα!
την γυρναω μπροστα, ιεραποστολικο, και αυτη να ξυνει την μυτη της!!Θυμός
την γυρναω στα 4, αλλα με τοση κρεμα δεν καταλαβαινα τιποτα!εκει σταματω, βγαζω την καποτα και της λςω να μου τον παιξει για να χυσω.οχι μου λεει, δεν μου αρεσει!!Θυμός
της λεω να με γλειψει λιγο στο στηθος και να τον παιξω εγω και παλι μου αρνειται!εκει την διαολοστειλα λεγοντας της οτι δεν κανει γι αυτη την δουλεια και αν δεν της αρεσει να την σταματησει!πρεπει να σεβονται τα χρηματα μας!εριξα και ενα χεσιμο στην τσατσα φευγοντας οχι μονο για την κοπελα, αλλα και για την κατασταση του δωματιου, αφου βρηκα πεταμενη καποτα στο πατωμα και παραλιγο να την πατησω...ΘυμόςΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2011
Μέγας
Εγγραφή:
1 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
134
Πόντοι:
4.160
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού