Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεταμεσονυχτια επιδρομη στο Μεταξι και ενω ηθελα να μπω σε ενα απο τα διπλανα μαγαζια,λογω πολυκοσμιας κατεληξα εδω.Εκει με περιμενε μια ψηλη αδυνατη Ρουμανα με μαυρο μαλι,η οποια στο σαλονι σε αγκαλιαζει και δεν σ΄αφηνει να φυγεις,ταζοντας σου ακα τελειωτικο.Μιας και η ζεστη ηταν ηψηλη και η βολτα που ειχα κανει μεγαλη ειπα να μπω,αν και εμφανισιακα δεν ελεγε πολλα.Το καλο ομως οτι λογω αναδουλειας ειχες ανεση χρονου στο δωματιο,οπως και εγινε.Στο κυριως θεμα τωρα αρχισε με ακαποτη πιπα η οποια ηταν με πολυ δοντι και αντι να με καυλωνει με γαργαλαγε και μου ερχοντουσαν γελιαΜεγάλο χαμόγελο.Τις εκανα υποδειξεις μηπως και βελτιωθει η κατασταση αλλα δεν το ΄χει με τιποτα.Την γυριζω για πισωκολλητο οπου ηταν καλυτερα,το κωλαρακι της πολυ στενο με ωραια αισθησηΣπασίκλας.Υστερα την παιρνω και λιγο απο μπροστα γλυφοντας τα βυζακια της και οταν αισθανθηκα οτι ερχεται η ωρα της ληξης της συναντησης βγαζω την καποτα να της τα δωσω στο στομα.Αλλα παλι τα ιδια,εκει που ειμαι ετοιμος αρχιζει παλι εκεινη την ηλιθια πιπα και φτου κι απο την αρχη!!!!!!!Money Mouth
Παντως δεν διαμαρτυρηθηκε για τον χρονο καθολου και ηταν υπομονετικη.Της λεω ασε να τον παιξω λιγο και μετα βαζουμε παλι καποτα και ετσι εχυσα πισωκολλητα αγχωμενος!!!!
Πρωτη φορα αγχωθηκα σε μπουρδελο ρε πουστη μου,ουτε μια πιπα της προκοπης δεν μπορουν να κανουν;;;;;;Μετα απο ολα αυτα και ενω εχω σηκωθει να ντυθω ιδρωμενος μου λεει το κορυφαιο:''Ελα να κανουμε ενα γυρο ακομα''.Μωρη εδω με τα χιλια ζορια να χυσω μια φορα και θες και δευτερη;;;;;;Η κοπελα ειναι στον κοσμο της,παντως ειναι αρκετα φιλικη και χαλαρη.Αν δεν ημουνα και τοσο κουρασμενος απο την ζεστη θα ηταν καλυτερα!!!!!!Βγαινοντας αυτη απο το δωματιο ακουω να λεει σε κατι συναθλητες οτι εχει εικοσαρι η επισκεψη,μαλλον βγαζει τιμες μονη της αναλογα ποιος της αρεσει χαχαχαχα!!!!Για την ιστορια ολα στην περιοχη ειναι 10-15ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
84
Likes:
947
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού