Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανη επισκεψη με σκοπο να βρω την Ελενα αλλα η τσα2 με ενημερωσε οτι εξαιτιας γυναικολογικων προβληματων στη θεση της ειναι η ΕΥΑ...ΧαμόγελοΧαμόγελο....περασα στο δωματιο και περιμενα την κοπελα να ερθει...απουσιαζε στη πατριδα της απο οτι μου ειπε και επεστερεψε λιγο πιο αδυνατισμενη...δειχνει ψιλη με τα τακουνια αλλα ειναι περιπου στο 1.60 με 65 χωρις αυτα....τα ποδια της ειναι μικρα περιπου 35 με 36 νουμερο και αδυνατα.Ωραιο σωματακι οπως περιγραφει και ο προηγουμενος....μακροχρονια προκαταρκτικα αισθησιακου χαρακτηρα με τριψιματα και γλυψειματα εκατερωθεν....η τοποθετγση του προφυλακτικου γινεται με το στομα αλλα οχι μεχρι τη βαση και γι αυτο το σενιαρα οταν τελειωσε τη πιπα....αλλαξαμε 2 στασεις η πρωτη ιεραποστολικη και η δευτερη σε πισοκολητο με εντονο σφυροκοπημα και την κοπελα να μιλαει ρωσικα οπως της ειχα ζητησει...εμνευσμενος απο την ταινια των αδελφων ΚΟΕΝ ενα ψαρι που το λεγανε ΟΥΑΝΤΑ....
Δε μιλησαμε για την απεργια των αυτοκινητιστων ταξι ουτε και για το μεσοπροθεσμο...ανανεωσαμε το ραντεβου μας για σεπτεμβρη οταν θα εχω γυρισει απο τις διακοπες μου.
Προσωπικα μου αρεσει περισσοτερο η συνευρεση με την Ελενα γιατι μπορω και γινομαι πιο μπρουταλ.και εκεινης της βγαινει πιο πουτανια...ομως και η ΕΥΑ ειναι πολυ καλη και τιμαει τα χρηματα που παιρνει.
Μικρο σπιτακι,παντα καθαρο και κυριως απευθυνεται σε ελληνες ψαγμενους μπουρδελακηδες...σπανιως εχω δει πακηδες,οταν βγηκα το σαλονι ηταν γεματο και οι συναγωνιστες ολοι περιμεναν να αδειασει δωματιο..απογευματινη βαρδια θα δουλευει η ΣΑΜΠΡΙΝΑ τοπ μοντελ ομορφιας αλλα με οχι τοσο καλες υπηρεσιες...ΛύπηΛύπη...Βραδυ λογικα η Αννα η πολωνεζα με πρωκτικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
240
Πόντοι:
5.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2011
Δεν είναι των αδελφών Κοέν η ταινία...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1