Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 570 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την κοπέλλα την είχα ξαναδεί σε προχθεσινή τσάρκα.Είχα όμως ήδη πυροβολήσει κ δεν ήθελα να πάω για δεύτερο γύρο λόγω ζέστης κ κούρασης...Αυτή τη φορά όμως πήγα αποφασισμένος να την πάρω.Μπαίνω μέσα κ κλασσικά βγαίνει η τσατσά,μετά βγαίνει κ η κοπέλλα,ακούω το πρόγραμμα αλλά όχι κ τόσο καλά γιατί με έχει απορροφήσει η εμφάνιση της.Η κοπέλλα ειναι πολύ ψηλή,τα πόδια της δεν τελειώνουν...Κοντό μαλλί,ωραίο πρόσωπο,μέτριο προς μεγάλο στήθος (λίγο πεσμένο όμως),τι άλλο να ζητήσω?

Μπαίνω στο δωμάτιο,ετοιμάζομαι κ εντός 5λεπτου έρχεται...Γδύνεται κ αρχίζει το κλαρίνο.Προκαταρκτικά μηδέν(1ο ξενέρωμα).Καλά το πήγαινε,της ζήτησα όμως 69 κ μου το ξέκοψε επι τόπου (2ο ξενέρωμα).Μετά από λίγο γυρνάμε στα 4 όπου αρχίζει κ πιάνει τόπο η εμφάνιση της κ κυρίως το ύψος της.Από στήσιμο πάρα πολύ καλή,επίσης δεν είχε κανένα πρόβλημα στο σφυροκόπημα.Συμμετοχή όμως μηδέν.Της μίλαγα,την παρότρυνα να μου μιλήσει αλλά τίποτα...Μετά γυρνάμε σε ιεραποστολικό όπου πάλι το σώμα της σε έκανε να αρρωσταίνεις.Στήσιμο επίσης πάλι πολύ καλό.Κ πάλι όμως η συμμετοχή της περιορίστηκε στο να κλείσει τα μάτια,να ψιλοβογγάει κ τίποτα άλλο.Τσιμουδιά.Συνεχίσαμε για αρκετή ώρα σε διάφορες εναλλαγές (πόδια ψηλά,στο πλάι) κ επειδή έβλεπε ότι δεν τελείωνα μου λέει ξάπλωσε.Στην αρχή περίμενα οτι θα ανέβει από πάνω αλλά τελικά ήθελε να μου τον παίξει για να τελειώσω.Της λέω να μου ξαναπάρει πίπα όπως ήταν κ μου λέει όχι(3ο ξενέρωμα).Δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το σκεπτικό τους.Το μουνί τους σιχαίνονται?Τέλος πάντων.Κάπως έτσι τέλειωσε το έργο.

Συνοψίζοντας...
Πρόσβαση πολύ εύκολη λόγω απουσίας πολύ κόσμου.Καθημερινή κ 2,30 μετά τα μεσάνυχτα ήταν...
Η τσατσά δεν είναι κακή απλώς δεν μπορείς να συννενοηθείς εύκολα.Δεν πρέπει να ξέρει καθόλου καλά ελληνικά...
Το δωμάτιο μικρό,αλλά με ωραίο φωτισμό κ ο κλιματισμός στο φουλ...Μια χαρά...

Όσον αφορά την κοπέλλα,στα θετικά βάζω την εμφάνιση της η οποία είναι φοβερή,τα πολύ καλά στησίματα της κ την αντοχή της...
Στα αρνητικά μπαίνει η συμμετοχή της (σχεδόν ανύπαρκτη).Σε άλλες κριτικές διάβασα οτι ήταν διαφορετική,οπότε της δίνω ένα ελαφρυντικό ότι μπορεί να την πέτυχα σε κακή βραδιά.

Το περίεργο είναι ότι μπορεί να ξενέρωσα με τη συμμετοχή της αλλά παίζει κ να ξαναπάω λόγω εμφάνισης...

Με λίγα λόγια η κοπέλλα προτείνεται για όσους θέλουν να γαμήσουν μια ψηλή μουνάρα η οποία όμως δεν σε καβλώνει με τη συμπεριφορά της.

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλμπίνα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
371
Πόντοι:
1.640
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2011
Ο καλύτερος τίτλος κριτικής που έχω δει !
20 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να'σαι καλά φίλε μου...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2