Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στον εν λόγω ερυθρό "οικίσκο" στις 17-06-2011...

Μετά από "βόλτα" στους γύρω "οικίσκους" και μη βρίσκοντας αυτό που αρχικά επιθυμούσα κατέληξα στη Ναταλί, γνώριμη από το Διδύμου 18Β... Τότε δεν είχα περάσει ιδιαίτερα καλά, αλλά οι καλές κριτικές με έκαναν να ξανακυλήσω προς αυτήν...

Λοιπόν... είχε δύο κοπελίτσες, για μένα μόνο η Ναταλί άξιζε... η άλλη έφαγε delete από τη μνήμη μου...
Εκ Ρωσίας ορμώμενη, ξανθιά, με όμορφο στήθος ανάλογο των κυβικών της και συμπαθέστατο κωλαράκι!
Αφού με καθάρισε με μωρομάντηλο (όπως συνηθίζει να κάνει) άρχισε τα προκαταρκτικά της... φιλάκια και γλυψιματάκια στο αθώο κορμάκι μου μέχρι που επιδόθηκε σε ένα στοματικό μανιώδες αλλά και χαλαρωτικό! Ενασχόληση με τα @@ και ο pitsirikos1 να μην θέλει να κάνει τίποτα πέρα του να απολαμβάνει τη στοματική της κοιλότητα Γλώσσα

Τα χεράκια μου "επεξεργάζονταν" το σώμα της... μέχρι που τελικά ο pitsirikos1 έφτυσε τα πολυπόθητα υγρά στο στοματάκι της, όπως επιθυμούσε!

Αυτή τη φορά, αποδείχτηκε ως μια αξιοπρεπής επιλογή (μάλλον θα ξαναπάω Χαμόγελο)! Καμιά σχέση με το παρελθόν! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού