Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 195 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
βολτα χτες στην αμαρτωλη φυλης κατεληξα φωκαιας 19 εκει βρισκοντουσαν 2 κοπελες ονοματα δεν συγκατησα ο τσατσος τυπικος ανακοινωνει φουλ προγραμμα κ για τις 2
για οσους τσαρκαραν χτες πηρα αυτη που εσκαγε στο σαλονι γυμνη εμφανισιακα οχι τπτ το ιδιαιτερο αλλα αποδεκτη,μελαχρινη αυτο που με τραβηξε ηταν το στηθος της πληρωνω το παραβολο τον 20 κ μπαινω στο δωματιο αρκετα-ικανοποιητικα καθαρο.
μετα απο μια μικρη αναμονη ερχεται μεσα η κοπελα αφου με ρωταει τα τυπικα ερχεται η πρωτη ξενερα "μωρο μου σιγα γιατι εφαγα" Money Mouthλιγο χαιδεμα στην κατω περιοχη κ περασμα προφυλακτικου ξεκιναει μια πιπα με μπολικο χερι η σταση του σωματος της ηταν τετοια οπου δεν αφηνε περιθωρια για τπτ της πιανω φευγαλεα τα μαλλια "οχι τα μαλλια μωρο μου"Money Mouth
επειτα απο την πιπα κ αφου εφτασα σε ικανοποιητικη στυση ξαπλωνει κ μου επαναλαμβανει αυτα περι φαγητου ξεκιναμε λοιπον βαζει λιγη κρεμα κ μπαινω μετα απο κανα 3λεπτο της λεω γυρνα μου για κωλαρακι κ εκει μου πεταει το κορυφαιο "δεν κανω εγω η αλλη κανει μωρο μου"Θυμός δινω τοπο στην οργη την στηνω στα 4 κ ξεκιναω.
Στην αρχη η σταση της ηταν μια χαρα μετα εκανε τα γνωστα κολπα για να μην μπαινω ολος μεσα εκει αρχισε κ η πτωση ξαπλωνω κ τις λεω ανεβα απο πανω μετα απο κανα λεπτο κατεβαινει κ αρχιζει να μου τον παιζει λεω δεν γαμιεται ας τελειωνω γιατι μονο να σπαστω πιο πολυ μπορω οποτε με τελειωνει με μαλακια με το που τελειωνω σηκωνεται πλενεται κ λεει κατι μλκιες που μου ηταν αδιαφορες αφου εγω εκλαιγα το 20ρικο.
ο τσατσος μετα ουτε που τον ειδα οχι πως θα του ελεγα τπτ.

συμπερασμα κουτοπονηρη κ ξεπετανα που δεν σεβεται τον κοπο των αλλων να ξαναπερασω?
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2011
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού