Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από καιρό είπα να πάω σε ανεγνωρισμένη αξία και σκέφτηκα αμέσως την Αντριάνα. Λέω έχω πάει ξανά την γνωρίζω είναι vfm.
Μπαίνω λοιπόν στο μαγαζί και μετα από εμένα δύο κύριοι ανω των 60. Ο ένας με το που ακούει Αντριάνα βουρ στο δωμάτιο. Χωρίς να είμαι περίεργος και ρατσιστής με τις ηλικίες (γιατί θα φτάσουμε και εμείς άνω των 60) τρώω την πρώτη ξενέρα. Τέλος πάντων μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω τουλάχιστον 10 λεπτά να τελειώσει τον ηλικιομένο. Ερχεται μέσα στην καλή χαρά και προς στιγμήν λέω θα περάσω καλά. Αρχίζει τις γλύκες τα φιλία γλύψιμο στις @@ και πίπα. Κάπου εκεί βλέπω το μαλί της να είναι ακούνητο. Πάω να χαιδέψω και παίρνω χαμπάρι ότι είναι περούκα. Δεύτερη ξενέρα. Της λέω αφου μοαυ κάνει και μια ισπανική, να γυρίσουμε 69. Εκεί τρώω την τρίτη ξενέρα. Εστριβε δεν μπορούσα να δω το μουνί της, μόλις πλησίαζα πάλι έστριβε. Της λέω βάλε το καπέλο γιατι είχα αρχίσει να φορτώνω. Στα 4 και μπαίνω. Εκανε δύο κινήσεις πάνω κάτω καιμε χάλασε άσχημα. Κάπου εκεί το κόβω. Κατάλαβε ότι με ξενέρωσε άσχημα και πήγε να πεί συγνώμη και κάτι άλλες λαλακίες. Παρ' ότι πήγα με πολύ καλή διάθεση ΄ξενέρωσα τόσο πολύ που δεν έψαξα κάτι άλλο. Και ρωτάω μήπως μέχρι εδώ ήταν και αυτή. Μήπως τόσο καιρό τρώγαμε φούμο; Πάντως εγώ δεν ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
16.790
Πόντοι:
7.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού