Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ένα τραγουδι λεει''Θελω να γυρισω στα παλια, θελω την παλια μου γειτονια..''.Όσο και να περασουν τα χρονια,καθε φορα που παω στη φυλης βιωνω τα ιδια συναισθηματα που πρωτοβιωσα τοτε,στους πρωτους εφηβικους πουτσους που ριχναμε στις περηφιμες μπουρδελοτσαρκες παρεα με τους κολλητους. Τωρα περασαν τα χρονια κ εγινα ενας γοητευτικος 30και-αρης.Καθε φορα ομως που ρχομαι στη φυλης,ξαναγινομαι εκεινος ο εφηβος,τιποτα δεν αλλαξε εδω.μονο οι φατσες,πολλοι αλλοδαποι,αλλα και ποσοι νεαροι παρεες παρεες στους οποιους βλεπω τον εαυτο μου.σταθερη αμεταβλητη αξια η βρωμικη γειτονια αυτη,τοσο γραφικη και ιστορικη..ακομα θυμαμαι οτι παιζαμε μπιλιαρδο τοτε εκει σε εκεινα τα 2 μπιλιαρδαδικα,συνηθως μετα την καταθεση,και μετα σουβλακια και μπιρες καπου εκει γυρω,ή οτι κατουραγαμε σε εκεινο το μικρο βενζιναδικο.τωρα εκανα παλι την τσαρκα μου με ποθο και επισκεφτηκα τη χριστινα,το μωρο γνωστο,κωλαρα!!ειναι γνωστες οι κουβεντουλες που λεει,τωρα στα προκαταρτικα αφου τουρλωσε τη μουναρα και κωλαρα της στον καθρεπτη,ειπε''κοιτα τι θα γαμησεις αποψε μωρο μου!!''.Γαμησα πολυ καλα,εχει πολυ καλα στησιματα..αυτο ειναι....εγινα και παλι εφηβος...ολα τα αρωματα της φυλης ειναι αμεταβλητα στο χρονο..μετα σουβλακι και μπιρες συμπληρωσαν μια καθημερινη,απλη, ρομαντικη και διαχρονικη διαφυγη απ την καθημερινοτητα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
1
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού