Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη μου εμπειρια σημερα με την Βερονικα...!!!! τα λογια περιττευουν... θεα! αψογη σε ολα!!!! ακομα την σκεφτομαι..!!! Η βερονικα ειναι μια κοπελα ψηλη με πολυ ωραιο σωμα,συμπαθητικο προσωπο (εμενα μου αρεσε πολυ,τις παω τετοιες φατσουλες πακετο με το στυλακι που εχει) βυζι πολυ ομορφο,ωραια μαλλια και κωλαρα!!!!!! Ηρθε μεσα το μωρο.. και τα εδωσε ολα.. προκαταρκτικα απιστευτα..κεφι απιστευτο,ναζι,προστυχια,γατουλα,γυναικαρα ολα μαζι....!!!!! πιπα ομορφη.. σε καποια φαση γυρναει σε 69 με την μουναρα και την κωλαρα της πιατο μπροστα στην μαπα μου..(δεν εγλειψα καθοτι δεν πληρωσα για αυτο.αλλα το θεαμα ηταν μοναδικο!!) καβαλησε αναποδα στην συνεχεια..Α-Ψ-Ο-Γ-Η!!!!!! ολοκληρη χορογραφια αισθησιακη πανω στον π@@@ο μου!)μετα ειχαμε κανονικο cow-girl με δυο παραλλαγες..μετα ιεραποστολικα και μετα πισωκολλητα... σε ολες τις στασεις(που ηταν ολες πρωτοβουλια της!!) ηταν απλα μοναδικη.. θεα!!!! ξερει να φερνει τον αντρα γρηγορα στα ορια του.. την βοηθαει και το απιστευτο σωμα της και η γλυκια φατσουλα και το στυλακι της!!!!!!!!! συμμετειχε με οτι υπηρχε και δεν υπηρχε,εκφρασεις προσωπου,ματιες,και χωρις να κανει αυτες τις μουφα-κραυγες που ξενερωνουν τους παντες!!!. ηθελε να βλεπει και στον καθρεφτη..εβλεπε το σωμα της,την φατσα της,πως καταπινει το κονταρι κτλ κτλ... ΤΡΟΜΕΡΗ εν' ολιγοις η ΒΕΡΟΝΙΚΑ.... με μονο 30 ευτω ηταν απο τα καλυτερα μου γαμησακια.. Να ειναι καλα το αστερι και να περνα τελεια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.412
Πόντοι:
3.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού