Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη μετά κολλητού από το σχολείο,απογευματινές ώρες Κυριακής και υπό βροχή,μπαίνω σ'αυτό το μπουρδελάκι της Διδύμου όπου η υπηρεσία αναγγέλει την Αντριάννα.Εκφυλόφατσα,ψιλή,3,5αρια βυζιά,κωλάρα,45+,δηλαδή ότι ακριβώς έψαχνα εκείνη την στιγμήΓλώσσα.Το μενού τα πάντα όλα στο 20αρι και εισέρχομαι για να αδειάσω τα χοντράΜεγάλο χαμόγελο.Μπαίνει μετά από κανα 5λεπτο και η Αντριάννα και με αρχίζει στα φιλιά και τα τριψίματα με τους υπέροχους βύζους της.Την σταμάταω για λίγο και ανταποδίδω τα γλυψίματα στις υπέροχες βυζάρες της,που δεν χόρταινα να γλύφωΓλώσσαΓλώσσα.Μετά αναλαμβάνει αυτή γλύφωντας τις ρώγες μου και μετά τ'αρχίδια μου,όπου πραγματικά ρούφηξε υπέροχα μία-μία τις μπάλες μουΣπασίκλας.Κι εδώ έρχεται και η έκπληξη της ημέρας.Μετά από τ'αρχίδια κατέβηκε πιο χαμηλά και μου έκανε ένα φανταστικό γλυφοκώλιMoney MouthMoney Mouth,που σίγουρα θα θυμάμαι για καιρό!!!Αφού είχα γίνει τούρμπο της τον έδωσα στο στόμα και αυτή μου σήκωσε λίγο τη μέση μου και χούφτωνε το κωλομέρι μου για να τον σπρώξει όσο πιο βαθιά μπορεί στο στόμα τηςΧαμόγελοΧαμόγελο.Δεν άντεξα πάνω από 2-3 λεπτά σ'αυτό το υπέροχο υγρό και βαθύ τσιμπούκι της και παρέδωσα τα υγρά μου βαθιά στο λάρυγγα(άλλη μια υπέροχη αίσθηση).Φυσικά και δεν άφησε σταγόνα να χυθεί στο σεντόνι ή στο πάτωμα(πάνω απ'όλα η καθαριότητα του χώρουΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο).Με καληνύχτησε και αποχώρησε.Εγώ έκανα κανα 5λεπτο μετά για να ντυθώ μιας και δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου μετά από τέτοιο άδειασμα.Σίγουρα θα την ξαναεπισκεφθώ για να δοκιμάσω και την κωλάρα της.Σταντάρακι κατάθεση πλέον για μέναΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
126
Likes:
7.730
Πόντοι:
7.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού