Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κατερίνα απο τα Φυλής 95 και Μοιρών φαντάζομαι δεν θέλει συστάσεις.Πρόκειται για μιλφ απο Σερβία κατα δήλωση της σε μένα με καστανόξανθα μαλλιά που έχει προσφάτως κοντύνει.Σώμα με καμπύλες όμορφο χωρίς να χαρακτηρίστεί χονδρή.Δεν είναι της κλάσης των μιλφ Ανδριάννα,Νταιάνα η Βουλγάρα,Σόνια,Λόλα κλπ.Αυτό σημαίνει οτι χρειάζεται κάποια προσπάθεια στις υπηρεσίες της για να τις συναγωνιστεί.Έγιναν προκαταρκτικά και πιο συγκεκριμένα άρχισε να τρίβεται πάνω μου για να με γκαβλώσει φέρνοντας τις βυζάρες της στο στόμα μου.Η πίπα της η οποία δεν είναι τελειωτική πιο πολύ μου θύμισε τον χαρακτηριστικό ήχο των Ινδιάνων που κάναμε σαν παιδιά χρησιμοποιώντας τα χέρια μας.Μόνο που αυτή χρησιμοποιούσε τον πούτσο μου.Κατά διαστήματα τραβούσε και δυό τρείς ρουφιξιές.Ακολούθησε στάση 69 οπού εκεί έβαλε καπότα και ρουφούσε βαθιά αλλά χρησιμοποιούσε δόντι και με πόνεσε!! Θέλει προσπάθεια στην πίπα για μένα δεν το έχει η κοπέλα!!Έπειτα την πήρα πάνω μου οπου συμμετείχε αλλά με ρυθμό ακανόνιστο.Συγκεκριμένα αισθάνθηκα σαν να είχα πάνω μου τσουβάλι με πατάτες!! Τέλος στο ιεραποστολικό της είπα να μην κουνιέται ακανόνιστα και άρχισα να την σφυροκοπάω.Στο τέλος ήρθα στο πλάι της και τελείωσα στα βυζιά της.Η γενική μου εντύπωση είναι οτι την σώζουν αυτά τα λίγα extra που προσφέρει.Δεν νομίζω να την ξανατιμήσω την κοπέλα παρότι προσπαθεί!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
29.204
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, sweeper και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού