Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρχικά πήγα στο Αλκιβιάδου 16Γ μπας και πετύχω τη Σόνια αλλά δεν ήταν εκεί. Εμφανίστηκε μία άλλη φοράδα ονόματι Πατρίτσια (νταρντανομιλφ) την οποία έβαλα στα υπόψιν. Καπάκι στο ίδρυμα της κριτικής όπου είχα ακούσει για την Αλιόνα. Με το που μπήκα μέσα έσκασε μύτη στο σαλόνι σχεδόν γυμνή οπότε ήξερα αμέσως τι έπερνα. 45-50 με περιττά κιλάκια αλλά χωρίς να χαλάνε το σύνολο, φυσικό στήθος μέτριου μεγέθους πεσμένο αλλά αυτό που με κέρδισε αμέσως ήταν η έκφυλη φάτσα της μεγάλης των Σλάβων σχολής. Ειδικά τα σχιστά μάτια με το βλέμμα να υποννοεί ότι τα κάνω όλα και δε μασάω. Μπήκα στο πρώτο δωμάτιο αριστερά (έχω ρεκόρ συμμετοχών εκεί με την Αντριάνα) και μετά από 3-4 λεπτά ήρθε και το pro-gilf. Άρχισε τα τυπικά προκαταρκτικά με γλύψιμο των θηλών και κατέβηκε προς τα κάτω για να βάλει καραμέλα στις μπάλες παγωτού. Εκεί φτιάχτηκα αμέσως και την ευθυγράμμισα για να βλέβω την προστυχόφατσα της την ώρα που με πίπωνε. Ήταν μάλλον η καλύτερη στιγμή γιατί μου έχει αποτυπωθεί έντονα η εικόνα στο μυαλό με το στόμα της στην πούτσα και τα μάτια σηκωμένα να κοιτάει τις αντιδράσεις μου. Μετά από κανά τρίλεπτο στα πνευστά, μπήκε το σκουφί και ήθελε να κάτσει από πάνω αλλά δεν θα άντεχα και επέλεξα την ιεραποστολική στην οποία κρατιέμαι πολύ περισσότερο οπότε και την κοπάνησα αρκετά καλά. Φυσικά σεξ χωρίς ντόγκυ-στάιλ δε νοείται οπότε εγώ όρθιος και αυτή στα 4 φάτσα στον καθρέφτη όπου βλέπεις την κωλάρα στημένη και την φάτσα από τον καθρέφτη. Πολύ κάβλα. Αφού άρχισα να φτιάχνομαι για την τελική ευθεία μου πετάει ένα "μην αργείς" με επιτακτικό ύφος και με ξενερώνει. Μωρή βλαμμένη στο σπίτι που δουλεύει η Αντριάνα δεν λένε τέτοια πράγματα. Έβγαλα το σκουφί και της τα έδωσα στο στόμα όπου τα πήρε όλα και ήταν και πολλά.. Καθώς έφευγε με το ζόρι είπα ένα γεια. Δεν λυπάμαι τα λεφτά αλλά δεν θα πάρει άλλα από μένα. Ένας γύρος-πίτα δίπλα μου επανέφερε τη διάθεση στα νορμάλ επίπεδα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
George Cumalot
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
223
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού