Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Διαβάζοντας τις κριτικές των άλλων συναγωνιστών, είπα να δοκιμάσω κ εγώ από περιέργεια κ μόνο, το καινούριο (g)milf-Αλιόνα ,Ουκρανικής καταγωγής, + 45 ετών…

Πρόσωπο μέτριο κ φάτσα εντελώς σκυλέ γύρω στο 1,68 με τρουλωτή κωλάρα…(πολύ καλή θέα στα «4»), βυζί 2,5άρι πεσμένο. Έχει πιασίματα, είναι γεμάτη (χωρίς να είναι χονδρή) με μπυρό-κοιλιά & ίχνη κυτταρίτιδας. Συνολικά ίσως να θυμίζει νοικοκυρά … της διπλανής πόρτας. Στο σαλόνι έσκασε γυμνόστηθη φορώντας μόνο το κάτω εσώρουχο.

Προσφέρει 69 και φιλιά (μπρρρρρ). Πρωκτικό δεν προσφέρει στο πρόγραμμα («μόνο θα τον κοιτάς – ούτε θα μου τον ακουμπάς ..» μου είπε). Ξεκινά με ατελείωτο γλύψιμο στα @@ με τρόπο τελείως πουτανιάρικο (σαν σε τσόντα δεκαετίας 70s-80s), συνεχίζοντας με τρελό anal rimming… Η πίπα της είναι ακάποτη τελιωτική, με πολύ καλό Deep Throat (χρησιμοποιεί και χέρι μαζί). Κατά την διάρκεια της συνουσίας βγάζει διάφορες ερωτικές κραυγές.

Εν κατακλείδι οι υπηρεσίες της είναι σχετικά καλές για τους λάτρεις των G/MILF , σε καμία περίπτωση δεν είναι αντάξιες της Ανδριάννας (πρωινή βάρδια) που βγάζει περισσότερη γλυκύτητα κ ευγένεια, με το ίδιο επίπεδο υπηρεσιών (ίσως κ καλύτερο).

Συμπέρασμα : καβλοειδές μιλφίδιο, πουτανιάρικη αντέχει τρελλό σκίσιμο,
Εγώ δεν νομίζω ότι θα την ξανατιμήσω.


Υ.Σ.: Πέρασα 2 φορές για να βρω δωμάτιο ελεύθερο... Πολλοί συναγωνιστές προφανώς πέρασαν από εκεί γιατί διάβασαν τα σχόλια της Αλιόνας εδώ στο site ...Η κίνηση στα υπόλοιπα μαγαζιά την ίδια ώρα ήταν "0" ... Πέρναγες με την μία στο δωμάτιο...
Υ.Σ.: Το 1 στο δωμάτιο & στην υπηρεσία μπαίνει λόγω της αφόρητης δυσοσμίας μέσα στο δωμάτιο (το 1ο αριστερά - της ζήτησα άλλο αλλά ήταν κ πάλι όλα γεμάτα - η δύναμη του site !!) ... Καλό θα ήταν να μαζεύουμε κ τα χρησιμοποιημένα πορφυλακτικά .. κ όχι να πανηγυρίζουμε με υφάκι γιατί τα δωμάτια είναι ΟΛΑ γεμάτα ... Καλά μας τα πέρνετε, βάλτε κ καμιά σκούπα εκεί μέσα .. ΕΛΕΟΣΣΣΣ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
sakarvats
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
7.878
Πόντοι:
7.815
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού