Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 146 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερα το πρωι καθως περναγα απο αριστοτελους λεω κατσε να δω τι λεει η βαλερια που τοσα γραφονται.μπαινω μεσα ηταν ενας πουστης τσατσος μιλαμε για πολλη γελιο,μου λεει το προγραμμα και εμφνιζεται το μωρο μαλλον το πουρο.Ενταξει 1.70 υφος ξανθια με τα σημαδια του χρονου να φαινονται αλλα απο σωμα δυσκολα βρισκεις γυναικα στα 55 να κρατιεται ετσι.Μονο οι ρωσιδες οι δικες μας μετα τα 40-45 γαματα.λεω δεν γαμιεται κατσε να ριξουμε εναν.μπαινω ερχεται μετα απο λιγο αρχισε να μου τριβεται στο πουτσο μου μετα να με φιλαει στο στηθοσ και τα βυζια της να μου παιζουν μαλακια,καθωσ κατεβαινε προς τα κατω μου τον καθαρισε με μωρομαντηλο και αρχισε ενα γλειφιμο αρχιδιων αλλο πραγμα.ειχα καιρο να μου τα γλυφουν ετσι.μετα ενα τρελο τσιμπουκι για κανα 3λεπτο , ανεβηκε απο πανω και μετα ιεραποστολικο οπου ειχε καλη συμμετοχη και παρα τηυν ηλικια της αντεχει το σφυροκοπημα.μετα κουβεντα αναγκαστηκε να ξαναβγει για δουλεια λογω κρισης.σιγουρα καποια στιγμη θα ξαναπαω.συνεσταται μονο για αυτους που γουσταρουν τις ωριμες.α και μια συμβουλη εχω παει με πολλες τανες και κοινες καθε ηλικιασ οι ωριμες και στις δυο περιπτωσεις ξερουν να γαμιουνται,αυτο το γραφω γιατι μερικοι εδω μεσα λενε πως παμε με τοσο μεγαλες γυναικες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Μέλος
Εγγραφή:
27 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
202
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού