Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 162 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά τις 2 τη νύχτα συνεχίζοντας τη βόλτα μου στη Φυλής μπαίνω στο σπιτάκι κ κάθομαι στο σαλόνι.. Απ' το οποίο βλέπω στον καθρέφτη ένα πολύ γλυκό ξανθό πιπινάκι με γαλανά ματάκια να κάθεται στο δωμάτιο με τα βυζάκια έξω να χαζεύει τηλεόραση κ να μιλά σ' έναν τύπο (νταβάς..;).. Μετά από κανα πεντάλεπτο κι ενώ περιμένει κόσμος στο σαλόνι, πάω κ ρωτάω..: "Συγνώμη, δε δουλεύετε..;"
"Ναι, δουλεύουμε.." μου λέει, "είμαστε δυο, η άλλη είναι μέσα.. Θα βγει σε λίγο..!".
Πράγματι, μετά από λίγο βγαίνει μια αδύνατη ξανθιά τριαντάρα.. Δε μ' άρεσε καθόλου.. Βγαίνει κ το άλλο το ξανθό το πιπινάκι από μέσα.. Πολύ γλυκό προσωπάκι κι ωραίο στητό βυζάκι..! Αγγελούδι πραγματικό..!
Η τριαντάρα που παιζε κ το ρόλο της τσατσάς μάλλον, είπε 20 η μια, 40 οι δυο..!
Πάω κ της λέω, θέλω την άλλη..!
Μετά από λίγο, η Χριστίνα έρχεται στο δωμάτιο συστηνόμαστε, μου 'πε ότι είναι από Ρουμανία, 21 χρονων, κι ότι δουλεύει δυο χρόνια σχεδόν.. Άρχισε με πίπα, κ μετά της είπα ν' ανέβει από πάνω.. Δεν κουνιόταν πολύ, αλλά ούτε κ με κοιτούσε..
Το ίδιο, όταν ανέβηκα εγώ από πάνω.. Αυτή κοιτούσε στο πλάι..! Της λέω: "Τόσο άσχημος είμαι..;", "Όχι" μου λέει, "μ΄όλους εκεί κοιτάζω!"..
"Γιατί; Ντρέπεσαι..;" της λέω..!
Γενικά, κι η πίπα της ήταν καλούτσικη, κ το μουνάκι της αρκετά στενό, αλλά το ότι κοιτούσε αλλού με χάλασε λιγάκι..
Αλλά να μου πεις, με 20 ευρώ στη Φυλής, τί περιμένεις..;
Πάντως, πολύ όμορφο μωράκι..! Αν ήταν καλή κ στο δωμάτιο, άνετα θα δούλευε σε κάποιο στουντιάκι..! Αλλά μάλλον δεν την κόβει κ πολύ..!
Αυτή ήταν κι η τελευταία μου κατάθεση της βραδιάς..! Κι έσπασα το ρεκόρ..! 4 γκόμενες σε μια βραδιά (αν κ δεν έχυσα μ' όλες, αλλά μόνο με τις δυο)..!
Κ με συνολικό κόστος 140 ευρώ..! Δεν είναι κι άσχημα..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
456
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού