Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ψάχνοντας στο μεταξουργείο κανένα φιλότιμο κορίτσι που να δίνει τον κώλο της, μπήκα στο 30Α και πέτυχα μια καλούτσικη βραζιλιάνα (κατα δήλωση της) με πιασίματα και ωραίο κώλο και αποφάσισα να καταθέσω.
Μπαίνω στο δωμάτιο και αντικρύζω όλη τη μπίχλα του μεταξουργείου μαζεμένη: μπόχα (μάλλον σε κωλίλα μου μύριζε), κρεβάτι όπως να’ναι και το κερασάκι στην τούρτα μια τηλεόραση να παίζει τσόντα. Ξεντύνομαι όπως-όπως και ξάπλωνω στην απέναντι μεριά του κρεβατιού. Σε λίγο μπαίνει και η κοπέλα, κάθεται στο κρεβάτι κατευθείαν και ξεκινάει να μου βάλει προφυλακτικό χωρίς να ξεντυθεί. Της ζητάω να ξεντυθεί και με γράφει. Της το ξαναζητάω σε πιο έντονο ύφος και απρόθυμα κατεβάζει μόνο το σουτιέν της. Το στήθος της ήταν πολύ μαλακό και πεσμένο, αλλά εγώ δεν είχα μπει γι αυτό. Ξεκινάει μια καλούτσικη πίπα και μετά στήθηκε μόνη της στα 4, παραμερίζοντας λίγο το στρινγκ της για να μπω. Δοκίμασα για λίγο το μουνί της, χουφτώνοντας και την κωλάρα της, αλλά δεν καταλάβαινα τίποτα για ήταν ξεχαρβαλωμένο και ζήτησα κώλο. Γυρνάει σε κλασική στάση και δοκιμάζω να μπω, αλλά δυσκολευόμουν γιατί μάλλον δεν είχα καλή στύση (είχε προηγηθεί κατάθεση σε άλλο σπίτι νωρίτερα). Με την 4η ή 5η προσπάθεια και κάνωντας μια απότομη κίνηση, κατάφερα και μπήκα. Ο κώλος της ήταν αρκετά στενός, είχε ωραία αίσθηση και στην αρχή πήγαινα αργά γιατί την ένιωθα να σφίγγεται. Στη συνέχεια ανέβασα ρυθμό και έφτασα σχετικά γρήγορα στο τέλος (ο στενός κώλος βοήθησε!), ακούγοντας τις κραυγούλες της. Μόλις τελείωσα και σηκώθηκα, χωρίς να πει τίποτα έφυγε σφαίρα από το δωμάτιο.
Όνομα δε συγκράτησα, αλλά αυτό μικρή σημασία έχει. Η τσατσά άφαντη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2010
Υπηρεσίες
makrykavlis
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
9
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού