Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα να την επισκεφτω αρκετους μηνες απο την πρωτη φορα που βρεθηκα μαζι της! Με το που ανοιγω την πορτα πεφτω μπροστα της την ωρα που μιλαγε σε συναγωνιστες στο σαλονι. Με καρφωνει με τις ματαρες της και μου λεει περνα μεσα στο δωματιο. Δινω το αντιτιμο στην υπηρεσια και σε δυο λεπτα ερχεται μεσα στο χαμογελο και η ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ! Αφου ειπαμε μερικα λογακια, ξεκιναει και με φιλαει παντου καρφωνοντας με με τις ματαρες της. Τον βαζει μεσα στις βυζαρες της και μετα ξεκιναει ενα γλυψιμο τρελο! Τι μπαλακια τι πο..ο τι κολ.....δα, αλλο πραγμα, δεν περιγραφεται!!!! Με ενα μονιμο χαμογελο με ενα σεβασμο λες και εισαι με την κοπελλα σου και ξερει τι σου αρεσει! Μετα απο κανα δεκαλεπτο καθεται πανω μου και αρχιζει να μου τον καρφωνει με δυναμη στη μουν..α της. Αλλαγη στασης σε ιεραποστολικο με τα ποδια σηκωμενα στους ωμους μουκαι δυνατο καρφωμα με γλυψιμο των ποδιων της και λιγο πριν το τελειωμα σηκωνομαι ορθιος στο κρεβατι τον τσιμπουκωνει και της τα δινω ολα μεσα στο στομα της μεχρι τελευταιας σταγονας. Το ανοιγει να μου τα δειξει και παει στον νιπτηρα να πλυθει και αφου μιλησαμε για ενα δυο λεπτα με καληνυχτισε ολο ναζι. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!! Πολλα συγχαρητηρια! Κριμα να μην υπαρχουν πολλες τετοιες γυναικες στα μαγαζια! ΚΡΙΜΑ!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού