Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα Ξεκινησα να παω στον εν λογω οικο το απογευμα της τριτης απο παροτρυνση φιλου και ξεροντας οτι δουλευει η ναταλι,ελα ομως που ηταν η αντριαννα βεβαια δεν με χαλασε κιολας,μιας και ειναι του γουστου μου τα ωριμα μωρα λογω πειρας βεβαια.υστερα απο προλογο της μανταμ που ομολογω οτι ηταν ντομπρα,και βεβαια μου αρεσε η κοπελα πληρωνω χαρτοσημο και μπουκαρω,ρε παιδια τετοιο γαμησι ουτε στα τρελλα μου ονειρα δε πιστευα οτι θα κανω σε σπιτι τησ φυλης,και ποσο μαλλον στο καλλυτερο στουντιο,η γυναικα δεν παιζετε,ξανθια στα 45+ τρομερο κορμι και πολλυ καλες αναλογιες,στο δωματιο προκαταρκτικα αρκετα καλα χωρις βιασυνη πιπα ακαποτη επαθα θανατο,βεβαια με φοβισε λιγο το γεγονος του ακαποτου αλλα δε μπορουσα να αντισταθω και παντα χωρις να βιαζεται,τελειωμα στα τεσσερα καθοτι ετσι μου αρεσει,το τονιζω αυτο χωρις να βιαζεται να σε ξεπεταξει,γενικως πολλη καλλη θα ελεγα σωστη επαγγελματιας.εμεινα ευχαριστημενος,και αυτο γιατι με 20 ευρω τετειες υπηρεσιες μονο με φουλ προγραμμα σε στουντιο τις πιανεις.τελος ξαναπαω ανετα. ο χωρος λιγο χαλια απο καθαριοτητα αυτο με χαλασε λιγο αλλα μαλλον θα ειχε κινηση το μαγαζι!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
72
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού