Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 141 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ατιμη η αφραγκια..μας εριξε δυστυχως παλι στα Ντελα..

Μπαινω μεσα και βλεπω ενα κοντοπουτανο μελαγχρινακι...αδυνατο..με ωραια ματια...
Εδω ειμαστε λεω..
Πληρωνω το αντιτιμο στην γνωστη ευγενικη-ταλαιπωρημενη ξανθια τσατσα..και περιμενω..
Ερχεται το κοριτσακι μας..γιατι οπως φανηκε στο τελος κοριτσακι ηταν που την εβαλαν με το ζορι..

Βγαζει τα ρουχαλακια του και αρχιζει να μου τον χαιδευει..Βλεποντας αυτα τα βυζακια με την καλοσχηματισμενη ρογα και την μυτερη θυλη..και τιποτα να μην εκανε παλι θα μου σηκωνοταν..
Οσο με χαιδευε...της επιανα τα βυζια χαλαρα και ευγενικα..αλλα αυτη τραβιοταν..
Μου φοραει προφυλακτικο αν και δεν μου ειχε σηκωθει τελειως..και μου κανει μια πιπα πολυ καλη μεν(ρουφηχτη αλλα οχι βαθεια)...αλλα των 40 δευτερολεπτων δε..
Στη συνεχεια απο πανω μου..χωρις πολυ κινηση αναστεναγμους κτλ..και συνεχεια στα 4..οπου εκλεινε συνεχεια τα χερια της..για να μην της πιανω το στηθος..
εκει ηρθε και το τελος..

Στο τελος την ρωτησα να ενοχληθηκε με κατι που εκανα..γιατι ηταν καπως καθ'ολη την διαρκεια...Μου απαντησε πως ολα καλα..

Η κοπελα ειναι πολυ ομορφη με βελουδινη επιδερμιδα..απιστευτο βυζι..οχι σε μεγεθος αλλα σε ομορφια..κωλαρακι σαν την παλαμη σας..και καλη πιπα..
Ελα ομως που δεν γουσταρει αυτο που κανει..και αν δεν γουσταρει με μενα που ειμαι 25 χρονων και εμφανισιμος...τι θα κανει με τον 50αρη κοιλαρα..

Ονομα δεν θυμαμαι..μου ειπε οτι ειναι 19 χρονων απο Τσεχια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2010
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού