Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 286 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφου δεν βρηκα την Ντενιζα μας και εχωντας καυλες ειπα να δοκιμασω στο εν λογω σπιτι
αν και εχω παει παρα πολλες φορες στο παρελθον δεν ειχα μπει παρα 3 φορες σε ολη την μπουρδελοζωη μου η τριτη ηταν σημερα !!!!!
Με το που ειδα την κοπελια εμεινα
περασα μεσα στο δωματιο και μου εκανε συστασεις να πλυνω το εργαλειο μου δεν καταλαδα και πολλα
μετα απο λιγο ηρθε με ενα καμουτσικι μαστιγιο και λεω .... ωχ σε βαρβαρη πεσαμε αφου εξετασε την καθαριοτητα εντελως ξαφνικα και απροσμενα μου σκαει ενα γλωσσοφιλο κι εχω μεινει μαλακας να την χαζευω
μου λεει δεν γελάς ?
αφου χαμογελασα μου λεει με σπαστα ελληνικα εισαι πολυ ομορφος
(λεω εγω με δουλευει τωρα αυτηηηηηηη)
παει να μου κανει ακαποτο και ευτυχως την καταλαβα και την σταματησα αμεσως και βαλαμε το σκουφακι
το τσιμπουκακι υπεροχο με εναλλαγες στις μπαλεςεχε γυρισει και για 69 οπου εγω επαιζα με το γατακι της (ειμαι και παιχνιδιαρης ) μου λεει γλυψε με ειμαι καθαρη εγω εκανα πως δεν ακουσα γυριζει και με αρχιζει παλι στα φιλια στο δευτερο την σταματησα εγω ανεβηκε απο πανω και καβαλησε το καλαμι χαχαχαχαχα
μετα στα τεσσερα και στο τελος ισπανικη οπου καταθεσα τα παντα

η συμμετοχη της ηταν αψογη αλλα της βαζω μετρια γιατι στα τεσσερα μου εκανε κατι προσποιητα

η κοπελιτσα ηταν ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ευγενικη και πολυ ενταξει σε ολα της
μου εκαναν εντυπωση τα γλωσοφιλα και στο τελος αφου τελειωσα σαν αποχαιρετισμος (αφου δεν διαβαζω τιποτα στις κριτικες για φιλια)

Σιγουρα θα ξαναπαω ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Δημητρηςς
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.492
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού