Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοι συμπεκτες!
Αν και χρονια παικτης σε διαφορες κατηγοριες ( μπουρδελα, στουντιο, στριπτιτζαδικα)
και αρκετο καιρο αναγνωστης του site, ειναι η πρωτη μου φορα που κανω σχολιο.

Πριν απο 2 εβδομαδες περιπου, το μεσημερακι πηγα στο συγκεκριμενο μαγαζι για να δω αν αυτα που γραφονται για την αντριαννα ειναι αληθεια ή διαφημηστικο κολπο.
Παρκαρα ευκολα γιατι εχω μηχανη και απεξω απο το μαγαζι εχει πεζοδρομο.
Στο θεμα μας τωρα. Η τσατσα ευγενικη, μου παρουσιασε την αντριαννα η οποια ειναι μιλφ με μεγαλο στηθος, νταρντανα, οχι ιδιαιτερα ομορφη, ανατολικου μπλοκ.
Εδωσα το 20ευρο και μπηκα.
Γνωριστικαμε και αρχισε να μου δινει φιλακια και γλυψατα παντου. Μολις ξεκινησε την ακαποτη πιπα επαθα
ζημια. Απτο τις καλυτερες που μου εχουν παρει, μου εγλυφε και τις μπαλες και επειδη της το ζητησα ευγενικα το εκανε για αρκετη ωρα, μεχρι που την στατησα για να μην τελειωσω. Την ξαπλωσα ανασκελα και την εγλειψα παντου και για αρκετη ωρα. Η γυναικα ειναι πολυ καθαρη. Μετα αρχισα να την γαμαω με προφυλακτικο εννοειτε.
Λιγο πριν τελειωσω την ρωτησα αν θελει να τελειωσω στο στομα της ακαποτο και δεν αρνηθηκε.

Μολις τελειωσα με πιασαμε και την κουβεντα.
Συμπερασμα: εχω γυρισει πολλα στουντιο των 50-100€ αλλα τετοια περιποιηση, ευγενια και τοσο χρονο ειχα μονο απο αλλη μια.
Αν και δεν την λες κουκλα ειναι φανταστικη στην δουλεια της και της αρεσει αυτο που κανει!
Αντριαννα σε παντρευομαι χχαχαχαχαχα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
718
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού