Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιτέλους πέτυχα την περίφημη Αντριάννα σε βραδυνή βάρδια - συνήθως είναι πρωινή. Τί να πρωτογράψω! Την έχουν περιγράψει οι προηγούμενοι. Δεν έχω ποτέ βρεθεί όλα αυτά τα χρόνια σε Μπουρδέλο που να αιστάνθηκα τόσο οικεία την κοπέλα. ένα κορμί, ο ορισμός του καβλωτικού MILF, πανύψηλη, σφιχτή, με χαμόγελο καλοσυνάτο, φιλιά σε όλο το σώμα από τα μάτια μέχρι τα πόδια, πίπα υγρή με το τεράστιο στόμα της - όχι μέχρι το λαρύγγι, (αλλά δεν με πείραξε καθόλου), κοιτάζοντάς με στα μάτια παιχνιδιάρικα, γλύψιμο στ αρχίδια θεικό, Θεά του έρωτα! ότι και άν της έλεγα να κάνουμε θα το έκανε, αλλά αρκέστηκα σε μία στάση, ιεραποστολικό με γλωσσόφιλο, όπου έχυσα έχοντάς την στην αγγαλία μου. Για να είμαι πιο ακριβής, αυτή με είχε στην αγγαλιά της! συζητησούλα μετά για πολλή ώρα, παρ' όλο το γεμάτο σαλόνι. Μια τρυφερή και υπέροχη γυναίκα ακομπλεξάριστη, που θα τη συνιστούσα και στο γιό μου - αν είχα - για την πρώτη του φορά ... ο νοών νοείτω. - - Η υπηρεσία υπέροχα ευγενική, θα της έβαζα μεγαλύτερο βαθμό άν δεν μίλαγε δυνατά στο σαλόνι ενώ υπήρχε κόσμος στα δωμάτια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
4
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού