Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατο 28-11 και ειπα να κατηφορησω προς διδυμου να συναντησω την Αντριαννα που για την ποιοτητα της εχει χυθει πολυ μελανι εδω μεσα.Το συγκεκριμενο ιδρυμα το ξερω πολλα χρονια και παντα οι μεγαλοκοπελες που εφερνε προσφεραν πολυ προχωρημενες υπηρεσιες για την περιοχη και την εποχη.Μπαινω στο ιδρυμα, δεν ειχε κινηση οποτε βγηκε κατευθειαν η ευγενεστατη τσατσα και μετα η Αντριαννα.Δινω το εισιτηριο και περναω.Μπαινει η Αντριαννα μες'την καβλα και αρχιζει να με φιλαει παντου με ναζι λες και ημουνα μωρο στην κουνια και μου 'κανε κουπεπε,παραλιγο να βαλω τα γελια.Αρχιζει μια πιπα ακαποτη με γλυψιμο στα μπαλακια,την σταματησα μετα απο λιγο γιατι θα κατεθετα αδοξα.Αρχισα να της γλειφω τις βυζαρες και μετα την στηνω για πισωκολητο,ο κωλος της ειναι οντως πετρινος οπως εχουν πει και αλλοι συναδελφοι μπουρδελιαρηδες,οταν καταλαβα οτι ερχεται το τελος σηκωνομαι ορθιος στην ακρη του κρεβατιου και βγαζω την καποτα.Αυτη αρχισε την πιπα και της τα εδωσα ολα στο στομα ενω τα ποδια μου ετρεμαν.φοβερη παρα την ηλικια της,να χεσω τις εικοσαρες που ξαπλωνουν σαν πτωματα και σου λενε να τις γαμησεις.Μετα σηκωνεται και παει στο νιπτηρα να πλυθει κι οπως ειχε στησει την κολαρα της μου ηρθε να της των καρφωσω παλι.Θα ξανατιμηθει δεοντως,ετσι κι αλλιως η φυλης αυτη την εποχη εχει τα κατω της,εχει πεσει πολυ το επιπεδο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
84
Likes:
947
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού