Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οι κάβλες μου δεν έλεγαν να τελειώσουν εκείνη τη μέρα. Με το ζόρι μάζεψα κάτι ρέστα από το μπακάλικο, βγήκανε 12 ευρώ, έψαξα και το αυτοκίνητο, βρήκα άλλα τρία, δανείστηκα κι ένα τάληρο και την έκανα για την Αλκιβιάδου. Ανατρέχοντας στις κριτικές μου, είδα ότι το κορίτσι δεν το έχω τιμήσει με κριτική, οποότε οφείλω να επανορθώσω.
Βέβαια τι κριτική χρειάζεται μια κοπέλα σαν τη Σόνια, αλλά το ίδιο έλεγα και για την Αντριάννα και στο τέλος έγραψα γι αυτήν τρεις...

Anyway, τη Σόνια την πέτυχα σε μεγάλα κέφια. Έπαιξε ρόλο βέβαια ότι και εγώ ήμουν χαμογελαστός, και μάλιστα μου το είπε ότι της έφτιαξα τη μέρα της με την ευδιαθεσία μου....
Στο προκείμενο τώρα, η Σόνια είναι ένα πολύ δυνατό milf.
Θέλει να περάσεις καλά και προσπαθεί όλη την ώρα να σε φτιάξει.

Εκείνο που μου έκανε εντύπωση την τελευταία φορά, είναι το πόσο δείχνει ότι αγαπάει τον κατακτητή 'ΠΟΥΤΣΟ'!!!
Τον έβαζε στο στόμα, τον έβγαζε, τον έγλειφε, τον κοίταζε΄μέ τόση στοργή και προδέρμ, και ξανά πάλι τον έγλειφε, σαν να πιπίλαγε το πιο νόστιμο γλειφιτζούρι!!!!
Τέλειωσα πισοκολλητό στα 4, με θέα την υπέροχη κωλάρα της και με τα χέρια της να χαιδεύουν τα ΄μπαλάκια'....

Από τις καλύτερες προτάσεις που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή στην πιάτσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού