Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 238 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερα βραδακι επισκεφτηκα την Αννουλα που της εχω αδυναμια.Αυτο το γλυκο προσωπακι σε σκλαβωνει και η ματια της.Φυσικα ολες αυτες η αηδιες περι κωλου η οτιδηποτε αλλο δεν στεκουν αλλα ορισμενοι τους αρεσει να ζουν στο ψεμα.Ειμαι πελατης πολλα χρονια και ξερω οτι δεν κανει τετοια.Αν ηταν θα το εκανε με ολους οχι με δυο που εγραψαν για αυτο.Περασε στο δωματιο και μετα απο την μικρη κουβεντουλα πιασαμε δουλεια.Περασε το προφυλακτικο και μου κανει ενα μαλακο,τρυφερο τσιμπουκι που μου ξυπνησε ολες της αισθησεις.Συνεχισε απαλα φιλακια στο σωμα μου μεχρι που αναλαβα εγω.Εγλυψα λιγο τα υπεροχα βυζακια της και λιγο το βελουδινο σωματακι της ενω ο πουτσος μου δεν αντεχε απο την καυλα που ηθελε να την γαμησει.Ανεβηκα απο πανω της και διεισδησα στο καυτο μουνι της που εχω τρελαθει για αυτο,και αρχισα το σφυποκοπημα χωρις σταματημο ενω νιωθο πολυ τυχερος καθε φορα που κανω ερωτα μαζι της.Οταν τελικα εχυσα απο την καυλα που εφτασε στο τερμα εκατσα λιγο μεσα της μη θελοντας να βγω απο εκει.Τελικα εισαι γλυκα!!! Αννουλα αξιζει πολλα και μας εχει τρελανει δεσποινεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού