Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 113 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μουντό απόγευμα. Η πύρρωση να με κατακλύζει… να βράζουν τα σκέλια…Ερωτική ένδεια…Σεξουαλική αποστέρηση…Ξανά στους Φυλένιους δρόμους…Τα βήματά μου να με οδηγούν για τρίτη συνεχόμενη φορά στην αγκαλιά της ΦωτεινήςΟυάου καρδιές!…Όπως κατευθυνόμουν στον οίκο έπεσα μάλλον στην αλλαγή της βάρδιας…Την είδα με μια σακούλα νάιλον στο χέρι βιαστική να εισέρχεται…ήμουν σε κάποια απόσταση και κοντοστάθηκα…Φορούσε τζιν, μπλε μπουφάν αθλητικό…Μου φάνηκε λιγότερο γοητευτική από όσο όταν την βλέπω με τα εσώρουχα στο σαλονάρισμά της…Μια κοινή θνητή…Αδιάφορη…Μια μεσόκοπη κυρία ξεθωριασμένη Ντροπή...Τι είναι αυτό άραγε που μεταμορφώνει μες το μπουρδέλο την Φωτεινή στα μάτια μου σε σκεύος ηδονής;Σπασίκλας Κι όλες αυτές οι τάνες που εισέβαλαν στις φαντασιώσεις μας μέσα στα χρόνια; Να είναι κι αυτές στην πραγματικότητα αδιάφορες κυράτσες που μεταμορφώνονται ως ιέρειες του έρωτα στα τυραγνισμένα μάτια του σαλεμένου από την καύλα μπουρδελιάρη;
Έκανα ένα βήμα πίσω…Έστριψα στο πρώτο στενό…βρέθηκα κοντά σε κάτι σιδερένιους κάδους σκουπιδιών…Έστριψα το κέρμα…Δεν γαμιέται λέω από μέσα μου… …Ας κάνω μια μικρούλα τσάρκα πρώταΚουλ…Όμως είδα κι απόειδα…Τα ίδια πρόσωπα στις ίδιες θέσεις…Απαράλλαχτα όλα…Κι έτσι επέστρεψα στο Φυλής 109Α…Η Φωτεινή αυτή την φορά ήταν ακόμα πιο δοτική…Αφού μάλλον θα θεωρεί πως γίνω τακτικός πελάτης…Το σιτεμένο καλλίγραμο σώμα της με παρηγόρησε…Με φίλησε με έγλυψε αισθησιακά…Μου πήρε καποτένια πίπα με ακόμα μεγαλύτερο πάθος…Χούφτωσα παθιασμένα τα νερουλένια αλλά όμορφα βυζάκια της…Το όμορφο ακόμα σφριγηλό της κωλαράκιΣπασίκλας…Κάποια στιγμή όπως την γύρισα για ιεραποστολικό κουνώντας μπρος πίσω το παλούκι μου με ένταση στην μελίρρυτο μουνί της την ρώτησα… «Εσείς τελικά οι γυναίκες που δουλεύετε σε αυτά τα μαγαζιά δεν θέλετε πάρε δώσε με πελάτες ε;» «Να πάτε για ένα καφεδάκι» Χι…χι μου χαμογέλασε… «Έχω καφέ στο σπίτι…γιατί να πάω για καφέ έξω;» Εκεί ένιωσα ένα βέλος να τρυπά την μπάσταρδη καρδιά μου που της αρέσει να τρίβεται στο χώμαΔάκρυ -όπως γράφει κι ο ποιητής -…Αμέσως μετά έχυσα σπαρταρώνταςΝαι!… Μιλήσαμε για λίγο…Μου έλεγε για το δίπλωμα οδήγησης και τα μαθήματα που κάνει τον τελευταίο καιρό…Μίλαγε αρκετή ώρα για την οδήγηση και για άλλα διάφορα…Ώσπου η ματρώνα του γατόσπιτου χτύπησε την πόρτα…Η Φωτεινή με χαιρέτησε κι έφυγε…Είναι μια γυναίκα που με καυλώνει…Τις έδωσε τα στοιχεία μου αλλά τελικά δεν με κάλεσε…Αυτή έχασε…Ένα παιδί μάλαμαΜατάκι…Δεν ξέρω αν θα την επισκεφτώ ξανά…Μου πλήγωσε την μπάσταρδη καρδιά μου…Είναι μια καθαρή ιερόδουλη με τυπικό πρόγραμμα…Αν έχει οικειότητα μαζί σου θα περάσεις όμορφα…Αυτά είχα να πω καλά να περνάτεΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Υπογόης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
396
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Ζεth, giorgiodelafuentes2, Dsar263 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2024
Συναγωνιστή θυμίζεις παλιές πένες εδώ μέσα, αλλά ξυπνάς και παλιές μνήμες στο κομμάτι "σχέση" με ιερόδουλη κι ας είναι και πρόσκαιρη .
Δυνατή κριτική !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1